Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Гігантську вертикальну ферму збудували в США

Одну з найбільших вертикальних плантацій відкрили біля найбільшого міста-курорту у світі – Лас-Вегаса.

 

Гігантську вертикальну ферму збудували в США

Проект під назвою «Oasis Biotech» реалізований на гроші китайського холдингу, що спеціалізується на вертикальному землеробстві та інноваційних методах висвітлення посівів – Sananbio U.S.

Лас-Вегас розташований у самому серці пустелі Мохаве в Неваді та живе виключно за рахунок ввезення продуктів. Oasis Biotech може скоротити витрати на харчування і нагодувати населення штату.

9,5 тис. порцій органічної зелені, овочів та ягід щодня

Ферма є закритим приміщенням площею майже 20 тис. м² зі стелажами, в яких за гідропонним методом, без грама грунту, вирощуватимуться екологічно чисті продукти.

Творці планують виготовляти по 9,5 тис. порцій свіжих салатів на день. Цього вистачить, щоб нагодувати всі готелі та казино Лас-Вегаса.

Цього року запустять 5,6 тис. м² виробничих ліній із зеленню та запашними травами. А в наступному передбачається збільшення потужностей на 50%, що дозволить розробникам обробляти найчистіші у світі овочі та полуницю в кількостях, еквівалентних урожаю, зібраному з 13,8 га відкритого ґрунту.

Наразі на підприємстві працює 130 співробітників, і практично всі операції виконуються вручну. У найближчому майбутньому ручну працю буде доповнено навісним обладнанням, а всі процеси - автоматизовані.

До речі

Перші урбаністичні проекти багаторівневих ферм почали з'являтися 5 років тому, хоча сама технологія давно відома агрономам та інженерам.

Вертикальні плантації розташовуються в житлових хмарочосах, підземках і навіть бізнес-центрах розвинених міст планети - Сан-Франциско (стартап Plenty), Нью-Джерсі (AeroFarms, найбільша ферма цього у світі), Берлін (Infarm) тощо.


 

Виробники