Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Як відрізнити оригінальний мінітрактор від репліки?

Багатьом фермерам цікаво знати, як відрізнити копію мінітрактору від репліки. Це допоможе заощадити гроші і нерви, тому що на часту ремонт підробки може піти набагато більше грошей, ніж на оригінал, який вимагатиме ремонту набагато рідше.

 

Як відрізнити оригінальний мінітрактор від репліки?

Чинник перший. Невідповідність технічних характеристик

Завжди звіряйте те, що вам пропонують на ринку з тим, що є на офіційному сайті виробника. Зокрема це стосується технічних характеристик. Будь-яка невідповідність – тривожний сигнал.

Чинник другий. Невірні дані

Під невірними даними ми маємо на увазі ті випадки, коли вам можуть надати неправдиві дані про виробництво трактора. Наприклад, візьмемо фірму СКАУТ – вона китайська. А можуть пропонувати голландські, білоруські та інші варіанти. Усі вони – підробка.

Чинник третій. Неякісне фарбування

Багато компаній-підробки заощаджують на фарбуванні, таким чином вони можуть нанести неякісний склад, який просто швидко облетить, або може пошкодити метал. Деякі компанії фарбують навіть гумові деталі, що, безумовно, їх губить.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як відрізнити підробку від якісного мінітрактору. Сподіваємося, користуючись такими простими порадами, ви ніколи не зробите тотальної помилки. 

Виробники