Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Збір урожаю за допомогою мінітрактору

Ймовірно, кожен власник земельної ділянки хоче збільшити ефективність аграрної роботи та автоматизувати ручну працю. В останні роки стало популярним використання компактних мінітракторів, про які й йтиметься.

Збір урожаю за допомогою мінітрактору

Мінітрактор для збирання врожаю

Мінітрактор – універсальна сільгосптехніка, яка підходить для обробки ґрунту, посадки та збирання врожаю. Кожна ділянка вимагає певної потужності двигуна. Наприклад, для 2-3 гектарів цілком вистачить 15 або 20-ти сильного трактора. Виробник техніки не має значення. Найдоступніші — китайські мінітрактори. При невеликій ціні вони мають широкий функціонал і можуть робити все те, що роблять дорожчі аналоги.

Бюджетні машини мають усі опції для комфортної та ефективної роботи. Їх оснащують повним приводом, функціональною трансмісією, гідропідсилювачем керма, кабіною та багатьом іншим. Крім того, недорогі трактори прості в обслуговуванні та мають триточкове кріплення для навішування.

Застосування навісного

Щоб отримати максимальну ефективність, техніку необхідно оснастити належним навісним обладнанням. Для збирання врожаю створено безліч різної навішування.

В основному власники приватних господарств застосовують:

  • Картоплекопалки - найпоширеніші інструменти, які бувають декількох видів. Вони роблять збирання картоплі швидкою та ефективною;

  • Чеснококопалки - аналогічна попередньої навішування, що має трохи іншу конструкцію;

  • Косарки - бувають двох видів і добре підходять для збирання кормових культур і заготівлі їх на зиму;

  • Граблі та прес-підбирачі - перші прибирають скошене сіно, а другі роблять з нього зручні рулони або пакунки;

Вибирайте навісне обладнання, виходячи з потужності трактора та оброблюваного ґрунту. Наприклад, ланцюгові косарки найбільше підходять для горбистій місцевості, а роторні – для рівної.

 

Виробники