Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Агробізнес в Україні 2019: що затребуване?

Ще 2 роки тому багато експертів прогнозували українському агробізнесу неминуче зниження активності, яке пов'язане із погіршенням економічної ситуації в країні. Пізніше аграрії довели протилежне і тепер сільське господарство робить великий внесок у ВВП України і стрімко набирає обертів.

 

Агробізнес в Україні 2019: що затребуване?

Що найбільше затребуване?

Сільськогосподарський бізнес — прибуткова діяльність, у якій беруть участь гігантські агрохолдинги та маленькі приватні господарства. Минулий рік показав рівні можливості розвитку обох типів підприємств. Для аграріїв-початківців важливо знати, що найкраще продається в країні.

Розглянемо, що затребуване у 2019 році.

 1. Польові культури — соняшник, кукурудза та горох лідирують у рейтингу.
 2. Зелень – вигідно вирощувати неподалік великих міст.
 3. Овочі та фрукти — крім картоплі, томатів та моркви, поступово зростає попит на свої яблука, груші та персики.

Зазначимо, що картопля середньої якості низько цінується на ринку: її рекомендується продавати лише, якщо фермер упевнений у якості.

Якщо ви плануєте розвивати свій агробізнес для експорту, ознайомтеся із продукцією, яку Україна постачає зараз:

 • злакові культури;
   
 • соняшникова олія;
   
 • мед;
   
 • цукор.

Застосування сільгосптехніки

Щоб ваша продукція була якісною, незалежно вирощуєте петрушку, яблука або володієте пасікою потрібно подбати про автоматизацію праці. Зараз в Україні користуються популярністю легкі малолітражні трактори, які можна використовувати як на полі, так і в теплицях. Мінітрактор та навісне обладнання дозволять значно спростити ручну працю. Компактна спецтехніка - вигідне вкладення фінансів, яке швидко окупається.

 

Виробники