Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Особливості мінітракторів DW

Бренд DW досить популярний в Україні. Машини від китайського виробника застосовуються у сільському господарстві, комунальній сфері, будівництві та інших галузях. Великий попит мають компактні моделі з потужністю двигуна від 24 до 40 кінських сил.

 

Особливості мінітракторів DW

Переваги техніки DW

Мінітрактори DW схожі начинкою, продуктивністю і навіть маркуванням з технікою інших виробників з Китаю (Dongfeng, Foton Lovol).

Ключова відмінність тракторів DW – доступна ціна. При аналогічному оснащенні машини коштують значно дешевше тих же Lovol.

Для порівняння візьмемо Lovol 244 Lux 2019 з 24-сильним мотором, повним приводом і безліччю сучасних тракторних опцій. Практично за таку ціну можна купити DW 404 AD, але з двигуном 40 кінських сил.

Безумовно, це досить грубе порівняння, але заощадивши на купівлі та купивши модель від DW фермер нічого не втратить. Він отримає сильну машину, що повністю відповідає заявленим параметрам.

Крім відносно недорогої вартості, мінітрактори DW виділяються стильним зовнішнім виглядом. Яскравий дизайн є актуальним для сучасного фермера.

Техніка відома серед українських аграріїв завдяки своєрідній передній частині, що складається з:

  • оптики, об'єднаної в одну конструкцію;

  • широкої радіаторної решітки;

  • масивного капота, що утворює агресивний профіль трактора.

Нові моделі мінітракторів DW представлені переважно у синьому та зеленому кольорах.

 

Виробники