Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Бездоганні перевезення вантажів у Києві

Бездоганні перевезення вантажів у Києві
На перший погляд може здатися, що перевезення вантажів – це легко та просто. Однак потрібно враховувати масу інших факторів: навантаження та вивантаження, безпосереднє транспортування самого вантажу. Вантажоперевезення також вимагає, щоб усі предмети були доставлені в цілості та безпеці, а також у максимально короткі терміни за найвигіднішою вартістю.

Автоперевезення завжди актуальне

Така послуга, як автомобільне перевезення, може знадобитися в тому випадку, якщо вам потрібно здійснити офісний чи квартирний переїзд;
 • дачний переїзд;
 • транспортування меблів чи побутової техніки;
 • перевезення музичних інструментів великого розміру;
 • такелажні роботи;
 • перевезення великогабаритних вантажів;
 • транспортування банкоматів чи сейфів.
Для досягнення бажаного результату потрібно лише замовити вантажний автомобіль.
Компанія "Мій переїзд", надає повний спектр послуг з вантажоперевезення, детально Ви можете ознайомитися на сайті. Вантаж може бути абсолютно різним. Грамотна організація вантажоперевезення підвладна лише справжнім професіоналам. Тільки люди, які знають свою справу організують блискавичний квартирний переїзд, доставлять тендітні предмети, такі як музичні інструменти (піаніно, фортепіано, рояль), антикваріат та інше в цілості. Для транспортування сейфа вам порекомендують вантажний авто, який має гідроборт, а у разі, якщо потрібно перевезти рояль, автомобільний перевізник запропонує автомобіль з наявністю спеціальних кріплень і бригаду вантажників.
Офісний переїзд - справа не проста, що вимагає пильної уваги. Колосальний обсяг паперів, велика кількість різної офісної техніки, меблі та багато інших атрибутів слід перемістити так, щоб у новому приміщенні було не менш комфортно, ніж у попередньому. Переїзд з міста до міста або навіть у межах одного району може стати непосильним завданням. Бажаючи здійснити переїзд, оптимальним рішенням буде рішення звернутися до професіоналів, які не лише допоможуть його завантажити та вивантажити, але й правильно запакують усі речі, маркують їх та безпечно доставлять за місцем необхідності.

Комплексні вантажоперевезення – це запорука досягнення мети

Будь-який переїзд чи транспортування вантажу потребує уважного ставлення навіть до дрібниць, особливо під час підготовки. Звернувшись до мувінгової компанії заздалегідь і зробивши замовлення комплексного переїзду, ви зможете переконатися в правильності прийнятого рішення, оскільки в цьому випадку фірма надішле робітників, які запакують і завантажать майно, яке потрібно перевезти. Вартість збільшиться незначно, і ціна все одно залишиться прийнятною, а ви заощадите час, нерви та сили.
Працівники, яких надішле компанія, зроблять оцінку обсягу робіт і швидко і якісно приступлять до виконання замовлення: розберуть меблі, техніку підготують для перевезення, дрібні та тендітні предмети запакують особливо ретельно, щоб не пошкодити жоден предмет під час перевезення.

Що потрібно знати, вибираючи вантажну машину

Наша компанія здійснює всі види вантажних перевезень по місту Київ та Київській області. Щоб здійснити замовлення, достатньо зайти на сайт і залишити заявку. За бажання уточнити вартість перевезення, потрібно знати, який автомобіль знадобиться для здійснення вантажоперевезення. Тарифи відрізняються в залежності від машини, необхідної в кожному окремому випадку. Оцінивши тип вантажу, ви можете здійснити замовлення.
 • Звичайний вантаж – перевозиться за простих переїздів;
 • небезпечний вантаж – обов'язкова наявність спеціального вантажного автомобіля;
 • харчові продукти – перевозяться у рефрижераторах, де підтримується необхідний температурний режим;
 • габаритний вантаж – вимагає ретельного підходу до здійснення перевезення та попереднього прорахунку маршруту;
 • живий вантаж – потребує наявності клітин та спеціальної температури для транспортування..

Що потрібно для замовлення перевезення на сайті pereezdy.kiev.ua

Якщо ви хочете щось перевезти, достатньо залишити заявку на сайті на онлайн переїзд або просто зателефонувати нам. Спеціаліст компанії допоможе зробити правильний вибір і розрахує вартість перевезення Києвом або країною – Україна. У найкоротші терміни все буде доставлено.

 

Виробники