Укр Рус
  • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!
Нашли дешевле

Як не помилитися при виборі мототрактора: маркування двигунів

Мототрактора – безперечно, затребувана техніка як у приватному сільському, так і комунальному господарстві. Однак, далеко не всі користувачі знають нюанси вибору техніки. Великі очікування зазвичай призводять до величезних розчарувань в результаті. Як уникнути такого? Що потрібно знати, підбираючи помічника? Про це нижче.

Як не помилитися при виборі мототрактора: маркування двигунів

Отже, перший параметр, який впадає у вічі – це, звичайно ж, двигун, так би мовити «серце» мототрактора. Всі мотори мають певне маркування, яке, на жаль, і вводить більшість покупців в оману. Розберемося?

Кілька слів про виробників та хитрощі

Пам'ятайте, більшість продавців намагаються всіляко завищувати значущість свого пристрою. Так, наприклад, деякі акцентують увагу на японській якості двигуна. Звичайно, недосвідчений користувач втішиться подібним фактом і віддасть перевагу пристрою. Однак варто завжди перевіряти справжнього виробника двигуна.

Маркування двигунів - особливості

Те саме стосується і потужності самого двигуна. Нерідко з ними «грають», стверджуючи про наявність 15 і 16 кінських сил, коли насправді акумулятор здатний видати лише 12 л. с. І це за умови, що двигун на всіх тракторах типовий, наприклад R195ANE. Або XT-13. Причому важливого значення тут мають не літери, а цифри.

Розглянемо R195ANE. Маркування 195 означає, що у двигуні один циліндр, а його діаметр становить 95 мм. При цьому його потужність залишається у кількості 12 к. с.

Тепер кілька слів про двигуни 15 к. с. з маркуванням серії S. Скажімо, найпопулярніший S1100 має один циліндр із діаметром 110 мм. Зверніть увагу, що за габаритами він явно перевершує той самий 12-ти сильний XT-13, а тому просто не поміститься під капот трактора в 12 к. с.

Загалом, чим більше потужності у двигуні, тим він більший. Так, мотори з маркуванням ZS1115NLD матимуть зовсім іншу коробку передач та раму. Яскравим прикладом є мінітрактор Булат Т240.

Як бачимо, маркування двигунів дозволяють покупцеві підібрати оптимальний варіант для свого господарства, при цьому не залишившись обдуреним продавцем. Звертайте увагу на дрібниці та робіть правильний вибір.

Каталог товарів