Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Робота з трактором: запобіжні заходи

Якщо виконувати всі правила та дотримуватися заходів безпеки під час роботи з трактором, можна буде розраховувати на повноцінну безпеку.

Робота з трактором: запобіжні заходи

Яких заходів безпеки необхідно дотримуватись при взаємодії з трактором?

Варто розуміти, що взаємодіяти з трактором можуть лише ті особи, які попередньо завершили офіційну підготовку і тепер мають право, що дозволяє їм здійснювати управління трактором. Щоб транспортні роботи були безпечними, потрібно дотримуватись ключових правил і мототрактор купити виключно високої якості та відмінної надійності.

Якщо виникла потреба переїзду через канаву, бугор чи будь-які інші перешкоди, краще робити це на повільному ходу та під кутом прямого типу. Варто також не робити несподіваних поштовхів та великих тракторних кренів.

Навішувати на транспорт машини сільськогосподарського типу та інше обладнання можуть лише особи, які займаються обслуговуванням даних машин. Причіпник обов'язково повинен перебувати на певній відстані до остаточної зупинки транспорту та проводити зчеплення лише після того, як водій дасть сигнал.

Строго заборонено перевозити людей на причіпних гарматах і взагалі скрізь, крім тракторної кабіни. До речі, у цій кабіні не може перебувати більше двох осіб. Тому, перед тим як купити мототрактор, подумайте, чи зможете ви відповідати таким вимогам та правилам.

Ряд запобіжних заходів, які максимально убезпечать осіб від нещасних випадків

Заборонено роботу на тракторі, якщо було помічено випадки несправного кермового керування, гальмівної системи та електроосвітлення, причіпного пристрою і навіть за відсутності крил, які повинні перебувати над колесами. Несправні прилади можуть призвести до плачевних ситуацій.

У процесі виконання польових та транспортних робіт необхідно стежити, щоб з бака палива не лилося пальне. При виявленні течі слід терміново усунути. Поруч із місцем, де відбувається заправка бака паливом, не можна палити та розводити відкритий вогонь. Навіть через маленьку іскорку вогню може початися сильне загоряння. Після заправки техніки рекомендується видалити залишки палива, яке потрапило на трактор.

Чергова найважливіша запобіжний захід полягає в необхідності постійного контролю проводів і різних контактів. Завдяки таким заходам трактор буде у безпеці від появи електричних іскор. Під час запуску не можна використовувати відкритий вогонь для підігріву.

У разі займання пального чи іншого нафтопродукту не варто гасити його водою. У такій ситуації ідеальний вихід – вогнегасник. Якщо поряд його немає, то краще засипати місце займання піском, землею або якоюсь тканиною.

Наш сайт пропонує ознайомитися із солідним асортиментом мототракторів, які відрізняються якістю, надійністю та довговічністю.

Виробники