Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Тяжкі мотоблоки: конструктивні особливості

Мотоблок – популярна техніка для ведення сільського господарства. Ідеально підходить для оранки та розпушування ґрунту на ділянках у 50 і більше соток. Як правило, пристрій оснащується (іноді) дизельним та бензиновим двигуном певної потужності, що й гарантує в результаті якісне виконання польових та садово-паркових робіт.


 

Тяжкі мотоблоки: конструктивні особливості

Мотоблоки прийнято зараховувати до середнього класу малогабаритної сільськогосподарської техніки. Незважаючи на всю простоту конструкції, вони можуть послужити хорошу службу. Пропонуємо ближче ознайомитись із функціональними особливостями агрегатів.

Із чого складається мотоблок?

Класичний мотоблок складається з 4-х основних вузлів:

  • Двигуна;

  • Трансмісії;

  • Ходова частина;

  • Інструменти керування.

В основному користувачам доводиться мати справу з чотиритактними бензиновими двигунами, оснащеними повітряною системою охолодження. Для техніки такого плану це – оптимальний варіант, що дозволяє справлятися з досить значними навантаженнями під час здійснення сезонних робіт.

Трансмісії мотоблоків також складаються з кількох важливих вузлів - коробки передач, редуктора, зчеплення та диференціала (передбачено у деяких моделях). Ці конструктивні елементи можуть бути виконані у вигляді окремих вузлів або поєднуватися між собою в єдиному корпусі.

Ходова частина - це основа, до якої кріпляться всі вузли та колеса. Іноді вона може бути відсутня. У цьому випадку двигун із колесами прикріплюються до трансмісії.

Нарешті, інструменти управління забезпечують зміну швидкості мотоблока, кута та напрямки його пересування. Тут присутні кермо та всілякі важелі (подача газу, зчеплення, перемикання швидкостей, екстреної зупинки тощо). Саме ручне керування відрізняє важкий мотоблок від мототрактора. До речі, деякі моделі все ж таки оснащені сидінням.

Таким чином, мотоблок - це гарна техніка для виконання основних польових робіт. Також він корисний при садово-паркових роботах, а також у межах присадибної території. Якщо ви шукаєте бюджетну техніку з великими можливостями, настав час звернути увагу на мотоблок.


 

Виробники