Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Навісне обладнання Mateng

 Замість того щоб для кожного виду виконуваних робіт купувати окрему машину, аграріям дешевше придбати мотоблок або міні-трактор і докупити навісні знаряддя. Обладнання Mateng серед українських споживачів стабільно отримує хороші відгуки завдяки помірній вартості, широкому функціоналу та якісному складання. Оцінити на власному досвіді практичність агрегатів є у покупців нашого магазину, де представлені тільки сертифіковані товари, і можна зробити замовлення на виплат або в кредит. Ми пропонуємо комплексний сервіс для приватних та корпоративних клієнтів з індивідуальним підходом до вирішення питань оплати та доставки по Україні.

Особливості агрегатів Матенг, які роблять їх вдалим вибором для аграріїв

У розпорядженні замовників є всілякі знаряддя популярного бренду, що відрізняються за потужністю, матеріалом, наявністю ріжучих елементів, габаритами та іншими характеристиками. Найбільший попит мають мульчувачі, необхідні для видалення залишків рослин і наповнення ґрунту поживними речовинами, а також дорожні щітки для очищення поверхонь від сміття та пилу. Навісне обладнання, яке випускається під торговою маркою Mateng, приваблює:
 • стійкістю до зношування;
 • простотою використання;
 • надійним механізмом кріплення;
 • багатофункціональністю;
 • доступною вартістю;
 • можливістю застосування для обробки великих площ.

Що потрібно для вигідного придбання навісного обладнання компанії Mateng?

Залишитися повністю задоволеними придбаними пристроями для мотоблоків або тракторів можна лише в тому випадку, якщо серйозно поставитися до пошуку моделі та співпрацювати з надійним постачальником, таким як «АГРОТЕХНІКА». Статус офіційного представника дозволяє нам продавати обладнання торгової марки Mateng за невисокими цінами та водночас:
 1. Забезпечувати професійний гарантійний сервіс.
 2. Організовувати доставку Україною в найкоротші терміни. Більшість моделей, представлених у каталозі, є на наших складах, тому очікування поставки буде недовгим. Ми підбираємо найбільш зручний та швидкий спосіб доставки обладнання бренду Mateng, у тому числі залучаємо автотранспорт та водіїв нашої власної кур'єрської служби.
 3. Регулярно проводити акції та першими на національному ринку презентувати новинки.
 4. Консультувати замовників та надавати детальну інформацію про кожну модель.
Що стосується підбору модифікації, то його потрібно здійснювати виходячи зі сфери застосування (виду робіт та площі обробки), бюджету та технічних характеристик мотоблоку, трактора або мінітрактора. Навісне обладнання Mateng має підходити за габаритами, потужністю двигуна, способом кріплення та наявності регулювання робочих режимів.
Виробники