Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Техніка Shantui

 Техніка Shantui: бульдозери преміум-класу

Бульдозери отримали широке застосування в різних галузях промисловості та виконують такі будівельні завдання як вирівнювання та пошарове переміщення ґрунту. Універсальна техніка від бренду Шантуй користується попитом у будівельних компаніях, підприємствах аграрної та сільськогосподарської галузі, комунальних організаціях. Ще однією сферою, в якій бульдозери Shantui ефективно використовуються при роботах на кар'єрах. Інтернет-магазин Агротехніка пропонує широкий вибір бульдозерів та іншого спеціалізованого обладнання від відомих брендів.

Як вибрати бульдозер Shantui?

Техніка Shantui представлена ​​досить великим модельним рядом бульдозерів. Є як колісні, так і гусеничні моделі. Для роботи у складних умовах ґрунту рекомендується застосування гусеничного типу. Дане обладнання здатне виконувати роботи в різних погодних та геологічних місцевостях, на бездоріжжі, бруді та схилах. Відмінна маневреність та невеликий тиск на ґрунт дозволяє експлуатувати транспорт на невеликих ділянках землі. Колісні моделі набирають більше швидкості та можуть спільно функціонувати з екскаваторами, бурильними та фрезерними агрегатами. За допомогою колісних бульдозерів очищають дороги та території великих розмірів від погодних опадів.
 
При виборі бульдозера Шантуй орієнтуються потужність агрегату:
 • Малопотужні моделі. Клас призначений для високоточних робіт, будівництва житлових будинків, виконання завдань у ландшафтному дизайні, у будівництві автомагістралей. Вважаються одними з найбільш затребуваних і широко застосовуваних.
 • Середньопотужні моделі. Універсальні агрегати, що виконують широкий перелік завдань. Відрізняються побільше габаритами та показниками потужності. Виконують свою роботу швидше та ефективно.
 • Бульдозери високої потужності. Вирізняються міцними вузлами, підвищеним моторесурсом, витривалістю. Тягове зусилля може досягати 300 кінських сил і більше.

Техніка Shantui: переваги

Перша модель була випущена у 1980 році. У цей же рік було зведено та запущено головний штаб заводу Шантуй. Бульдозери від Shantui представлені різними показниками потужності. Основні технічні характеристики агрегатів:
 • Двигун. Бульдозери від бренду комплектуються турбодизельними двигунами із чотирма клапанами, розташованими на кожному циліндрі.
 • Система автоблокування та інші опції. Весь модельний ряд оснащений гідротрансформатором із системою автоматичного блокування та системою передачі Torqflow. Також варто відзначити наявність еластичної підвіски для балансирного бруса та низький центр ваги.
 • Гальмівна система. Майже всі моделі працюють з масляними дисковими гальмами.
 • Зчеплення. Бульдозери від цього бренду обладнані багатодисковим зчепленням із гідравлічним керуванням.
 • Трансмісія. Коробка передач планетарна. Перемикання здійснюються на ходу. Три передні та стільки ж задніх передач.
 • Типи бульдозерів Всі моделі випускаються в модифікаціях залежно від застосування: стандарт, екстра-болотне, болотяне, пустельне, високогірне, лісове та використання на вугільних електростанціях.

Купити в інтернет-магазині Агротехніка

Замовити техніку від Шантуй можна в нашому інтернет-магазині. У нас вигідні ціни та оптимальні умови доставки. Оплата можлива готівковим та безготівковим способом, на виплат або кредит. В асортименті є навісне обладнання до транспорту.
Виробники