Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Техніка Changlin

 Спецтехніка Changlin бюджетного цінового сегменту

Інтернет-магазин Агротехніка представляє вашій увазі широкий вибір спеціалізованого транспорту від бренду Чанглін. Транспорт від цього виробника відрізняється підвищеним моторесурсом, високою продуктивністю, недорогою ціною, порівняно з моделями від інших компаній. Також спеціалізована техніка Changlin витримує граничні навантаження. Придбати її можна в нашому інтернет-магазині за оптимальною ціною.

Де застосовуються навантажувачі та екскаватори Чанлін?

Функціональна техніка потрібна в таких галузях:
 • Добувна та переробна галузі промисловості – моделі з відвалами, ківшами, захватами та іншим навісним обладнанням активно експлуатується для добування рудних, нерудних, твердопаливних копалин, переміщення матеріалів на металургійних підприємствах;
 • Будівельна сфера – виконання землерийних робіт, підготовчої роботи під залізничне покриття, збирання будівельного сміття, здійснення підземних комунікацій;
 • Комунальна галузь – збиральні роботи, ремонт гідротехнічних комунікацій.

Навантажувач Changlin: переваги

Спецтехніка від компанії зарекомендувала себе завдяки таким перевагам:
 1. Висока продуктивність. Навантажувач Чанглін обладнаний потужним турбованим двигуном з ефективною системою охолодження. Це дозволило підвищити продуктивність та витримування великих навантажень протягом дня.
 2. Економічність. Паливна система невибаглива до якості пального. Витрата щодо економна.
 3. Маневреність та прохідність. Транспорт може бути з повним приводом, широкою колісною або гусеничною колісною базою. Для експлуатації на болотистій місцевості призначені болотоходи, якими можна докомплектувати транспорт.
 4. Функціональність. Збільшити кількість опцій можна за допомогою швидкознімних робочих органів.
 5. Комфортабельна кабіна. Хороший круговий огляд збільшив максимально видимість під час роботи, а високоякісне кліматичне обладнання робить перебування у кабіні найбільш комфортним. Також в ній присутня панель приладів з сучасним дисплеєм і зручне сидіння для оператора.
 6. Поліпшена трансмісія. Моделі від Чанлін обладнуються гідрооб'ємною трансмісією. Для керування гідравлікою призначені посилені джойстики.
Виробники