Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Техніка Bobcat

 Bobcat: модельний ряд, види та характеристики

Спецтехніка Bobcat лідирує на ринку багатофункціонального транспорту в будівельно-дорожній, комунальній та видобувній галузях. Кожна нова модель від виробника ще краще модернізована. У ній враховано технічні та зовнішні запити споживача. Серед останніх нововведень відзначено застосування надійного двигуна від відомої компанії Перкінс, передніх та задніх мостів італійського та німецького виробництва, гідравлічної системи з продуктивністю в межах 136-154 л, синхронізованої коробки передач із чотирма діапазонами швидкості. Дізнатись ціну Бобкат та купити необхідну модель можете в інтернет-магазині Агротехніка.

Застосування спецтехніки

Техніка Bobcat ефективно використовується для організації траншей, підготовки фундаменту, навантаження важкого вантажу, а також таких завдань:
 • Викопування котловану, басейну, буріння свердловини;
 • Виконання вантажно-розвантажувальних робіт, прибирання території;
 • Планування рельєфу при агрегатуванні спеціальним навісним обладнанням та розширення функціональності.

Модифікації техніки Bobcat

Усі види навантажувачів Бобкет можна класифікувати на такі:
 1. Колісні машини Бобкет. Багатофункціональні навантажувачі з можливістю агрегатування великою кількістю різновидів навісного обладнання. Вони можуть виконувати величезну кількість завдань, починаючи від збиральних та вантажних робіт і закінчуючи викопуванням траншей, а також організацією свердловин. Функціональність і потужність моделі можна визначити за класифікацією, зазначеною літерою С та числом, що характеризує максимальну вантажопідйомність гідронавісної системи. Компанії різних масштабів можуть підібрати собі оптимальний варіант, здатний виконання тих чи інших за складністю завдань. Особливо потрібні навантажувачі лінійки С175, які обладнані високопродуктивними та економічними у споживанні палива дизельними двигунами від японського бренду Кубота.
 2. Гусеничні навантажувачі. У модельному ряду Бобкет є навантажувачі з гусеничною базою в невеликій кількості. Вони характеризуються високою продуктивністю, відмінною маневреністю, стійкістю на схилах. Основне їхнє призначення: викопування котлованів, басейнів, будівельно-дорожні роботи, важкі будівельні операції. В асортименті гусеничні моделі відзначені буквою Т. Потужність двигуна в них варіюється від 42 до 99 к.с.
 3. Телескопічні мінінавантажувачі. Ця техніка відрізняється наявністю функціональної телескопічної стріли, що призначена для підйому вантажу за допомогою знімної платформи. Телескопічні мінінавантажувачі особливо потрібні при спорудженні висотної споруди або мосту. У модельному ряду вони позначені літерами ТЛ.
 4. Гусеничні екскаватори. Модернізовані моделі на гусеничному ходу з позначенням Е представлені десятком видів різних габаритів та показників потужності. Призначені для землерийних робіт, планування рельєфу.

Переваги та ціна Bobcat

Сучасні моделі навантажувачів та екскаваторів від виробника Бобкет зарекомендували себе в усьому світі за рахунок таких переваг:
 • Надійність. Техніка виконується з високоякісних комплектуючих: японські двигуни, німецькі та італійські мости, удосконалена гідронавісна система та трансмісія. Про надійність транспорту можна не перейматися також через численне тестування його на виробництві. Усі моделі мають сертифікати якості.
 • Багатофункціональність. Завдяки можливості агрегатування із десятками видів навісного обладнання. Навантажувач-екскаватор може бути універсальною технікою та виконувати величезну кількість різноманітних робіт.
 • Оптимальна ціна Bobcat. Вартість транспорту відповідає якості комплектуючих та надійності його.
 • Широкий модельний ряд. В асортименті представлені десятки різних за потужністю, комплектацією та вантажопідйомністю моделей. Можна вибрати як для невеликої приватної компанії, так і для промислового виробництва.

Де купити транспорт в Україні?

Інтернет-магазин Агротехніка представляє великий вибір моделей навантажувачів та екскаваторів, а також іншої спецтехніки від провідних виробників з усього світу. Ми маємо зручні способи оплати. Є можливість придбання техніки в кредит чи розстрочку. Доставка здійснюється по всій Україні. Кожна модель має офіційну гарантію від виробника. Також в асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете начіпне обладнання. Замовити транспорт можна телефоном або залишивши заявку на сторінці товару. Наші менеджери найближчим часом зв'яжуться із вами.
Виробники