Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

WIRAX

 Устаткування WIRAX – популярний вибір сучасних аграріїв

Початок будь-якої бізнес-діяльності, а особливо якщо вона пов'язана з обробкою земельних наділів та вирощуванням культурних рослин, має бути ретельно продумана. Насамперед з погляду технічного оснащення. В наявності має бути вся техніка, яка дозволить оптимізувати більшість процесів на будь-якому етапі вирощування, досягти вищої продуктивності при мінімізації витрат часу.
Техніка від відомого польського бренду WIRAX користується популярністю вже понад 30 років. За період ведення своєї діяльності компанія довела практично свою надійність, а також зацікавленість у розширенні бізнесу. На підтвердження цьому ринку постачаються дійсно високоякісні одиниці техніки, які мають різний принцип дії, пристрій, відрізняються призначенням. Віракс - компанія, яка не веде свою діяльність статично. Асортимент моделей регулярно розширюється, враховуючи потреби користувача та інтереси, що в результаті високо оцінюється на ринку.

Асортимент техніки Віракс

Продаж техніки цією компанією здійснюється у дуже великій різноманітності. У каталозі представлені:
  • плуги;
  • борони;
  • культиватори;
  • косарки;
  • ґрунтофрези;
  • картоплекопалки.
Таким чином, немає проблем з тим, щоб купити в Києві та Україні всю необхідну техніку від відомого виробника, який не на словах, а за фактом надає певні гарантії надійності, довговічності, функціональності, зносостійкості та простоти застосування обладнання. Вартість кожної моделі виправдана опціями, якими вона наділена, а також бездоганною якістю комплектуючих та складання. Безперечна перевага купівлі брендової техніки Віракс — швидка окупність за рахунок підвищення продуктивності та ефективності всіх процесів, а також потенційного збільшення обсягів урожаю відповідно прибутку.

Переваги сільськогосподарської техніки від WIRAX

Виробник велику увагу приділяє деталям. Інжиніринг кожної моделі, яка заявлена у продажу, заслуговує на окрему похвалу. Це справді високофункціональні агрегати, здатні полегшити життя будь-якого приватного підприємця, який вирішив зайнятися аграрним бізнесом.
В основі конструкцій лише якісні матеріали. Це високоміцні сталі, алюміній. Щоб виключити передчасне зношування та пошкодження техніки в процесі експлуатації, додатково передбачено захист від корозії за допомогою порошкового фарбування.
Обслуговування техніки Віракс не викликає у користувачів проблем, так як і цю проблему ефективно вирішили виробник. В Україні є можливість звернутися до офіційних сервісних центрів, які за потреби швидко та недорого відновлять функціональність обладнання.
Виробники