Укр Рус
УВАГА!У зв'язку з нестабільним курсом долара ціна техніки може змінитися. Вартість уточнюйте у менеджера!
  • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!

Снігоприбиральна машина

 

Види снігоприбиральних машин

Сучасна снігоприбиральна машина — незамінний помічник для прибирання снігу взимку. В цілому все обладнання прийнято розділяти на два основних види — професійне і аматорське. Залежно від цього і варіюються всі ключові характеристики.

Звісно, що та снігоприбиральна машина купити яку необхідно для прибирання великої площі, відрізняється більшою потужністю і функціональністю. Однак для вирішення більшості поставлених завдань цілком підійдуть аматорські моделі.

На сьогоднішній день в каталозі компанії «Агротехніка» також можна знайти якісне обладнання для прибирання снігу. Воно дозволить зробити життя комфортнішим, і виведе процес прибирання території на принципово новий рівень. 

Однак до вибору в будь-якому випадку необхідно підходити відповідально.

Особливості вибору

Перш, ніж купити снігоприбирач, необхідно визначитись, чи потрібен він для прибирання будинку, саду або парку. Все обладнання ділиться на несамохідне і самохідне.

Перший варіант призначений для прибирання двору. У цих моделей двигун невеликої потужності, а керування передбачає, що під час прибирання обладнання треба штовхати перед собою. Ця снігоприбиральна машина для будинку дозволяє з легкістю чистити м'який або досить пухкий сніг, і тому часто використовується під час розчищення невеликих майданчиків або доріжок. Однак в тому випадку, якщо мова йде про зледенілий сніг, необхідно віддавати перевагу потужнішим варіантам.

Якщо вам необхідна більш комфортна у використанні снігоприбиральна машина Харків, то варто звернути увагу на самохідний варіант. Все, що необхідно зробити в процесі використання, це задати напрямок для прибирання снігу. А далі обладнання впорається з поставленим завданням самостійно. Якщо у будинку присутня снігоприбиральна машина купити Київ такого типу, то про наявність снігу на ділянці можна не переживати. Самохідне обладнання здатне впоратись навіть з великими і твердими заметами.

Двигуни

Коли обераєте модель, необхідно розуміти, що у першу чергу на ефективність роботи впливає двигун. Саме від нього і залежить працездатність пристрою. Наш каталог включає:

  • Снігоприбиральник бензиновий. Такі моделі зазвичай обходяться трохи дорожче, однак відрізняються високою продуктивністю і довговічністью;

  • Снігоприбиральник електричний. Такі моделі дуже популярні, що не дивно, тому що вони прості у використанні і доступні за ціною.

На снігоприбирач ціна в інтернет-магазині зможе приємно здивувати.

Особливості купівлі

Все, що необхідно для того щоб придбати снігоприбиральну машину, це відвідати відповідний розділ сайту інтернет-магазину і ознайомитись з особливостями всіх представлених моделей. Завдяки детальному опису кожної з них прийняти правильне рішення не складе великих зусиль. 

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь до консультантів, які з радістю допоможуть визначитись і підібрати необхідний варіант.

 

Каталог товарів