Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Оплата та доставка

Доставка

Компанія Агротехніка співпрацює з такими кур'єрськими службами доставки як «Нова Пошта», «Інтайм», «Міст Експрес». З їх допомогою Ви можете отримати замовлений у нас товар у відділенні Вашого населеного пункту.

Також ми доставляємо сільськогосподарську техніку своїм автотранспортом. Для більшості видів великогабаритної техніки діють послуги безкоштовної доставки.

Адресна доставка нашим транспортом здійснюється протягом 24 годин після здійснення замовлення.

Уся техніка, яку ми продаємо проходить якісну передпродажну підготовку, заправляється моторним, трансмісійним маслом і паливом.

В інтернет-магазині Агротехніка Ви знайдете широкий асортимент запасних частин і комплектуючих для мотоблоків, мото- і мінітракторів. Замовлення на суму до 150 грн відправляються після передоплати.

Оплата

У нашому інтернет магазині Ви можете оплатити товар кількома засобами.

  • Оплата готівкою товару здійснюється тільки на місці кур'єру або в одному з пунктів видачі магазину

  • Безготівковій розрахунок. Після оформлення замовлення, Ви здійснюєте оплату на розрахунковий рахунок. Товар відвантажується після отримання грошових коштів на розрахунковий рахунок.

Звертаємо увагу! Кур'єр-водій НЕ консультує з питань щодо роботи техніки і НЕ перевіряє товар. Для детальної інформації ви завжди можете звернутись на нашу гарячу лінію за номерами, вказаними на сайті.

Виробники