Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Підгортальники, плоскорізи, культиватори

 

Культиватори, плоскорізи та окучники

Полегшити обробку землі та швидко привести у порядок сад допоможе навісне обладнання від інтернет-магазину Агротехніка. Для покупця народні ціни, гарантії на обладнання та зручний сервіс.

У продажу окучники, культиватори і плоскорізи. Обладнання можна підібрати для різних мототракторів, тому практичний фермер або дачник має мало шансів залишити інтернет-магазин без покупки.

Асортимент магазину

Для швидкого підгортання буряка, картоплі та інших просапних культур купують окучник. Це обладнання підходить для установки на тракторні культиватори або мотоблоки і має двосторонній відвал. 

За 10 годин роботи за допомогою окучника обробляють до 12 Га землі, тому купівля обладнання окупається швидко. В Агротехниці купити окучник можна за народною ціною.

Для розпушування і прополки землі використовують плоскоріз. Він також виконує більше десятка інших операцій при обробці городу або фермерської плантації. Плоскорізами обладнують мотокультиватори і мотоблоки за допомогою подвійної зчіпки. 

Рекомендуємо звернути увагу на популярну модель «П320», що застосовується для вирівнювання (без відвалу) та прополки землі, а також дозволяє швидко обробити міжряддя. Вага моделі 4,4 кг, висота 50 см, а ширина 32 см. В Агротехниці купити плоскоріз моделі «П320» можна дуже вигідно.

Для очищення грунту від бур'янів і обробки незамінний культиватор. Він допоможе при вирощуванні великої кількості овочевих культур, та дозволить знизити трудовитрати фермера і підвищити врожайність плантації. В інтернет-магазині можна купити культиватор «Їжачок» під зчеплення з мототрактором. Це обладнання здатне одночасно вести обробку двох міжрядь при ширині до 70 см.

Переваги магазину 

В інтернет-магазині Агротехніка працює програма лояльності.Також ми надаємо сервіс відповідей і питань, який допоможе грамотно обрати обладнання для обробки грунту. Серед виробників обладнання легко знайти такі бренди, як Беларус, ДТЗ та FORTE.

При необхідності покупець безкоштовно отримає консультації у менеджера, а для економних клієнтів є категорія «Спеціальні пропозиції», в якій помітно знижені ціни.

 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн
Виробники