Укр Рус
  • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!
Нашли дешевле

Купити мотоблок

Мотоблоки
МОТОБЛОК FORTE - HSD1G-121E
26.60грн
МОТОБЛОК "КЕНТАВР" МБ 1012 КОМПЛЕКТ
24 472.00грн
МОТОБЛОК FORTE - HSD1G-135
26.60грн
МОТОБЛОК FORTE - HSD1G-81E
26.60грн
МОТОБЛОК FORTE - HSD1G-81
26.60грн
МОТОБЛОК ZIRKA WC10D
26.60грн
МОТОБЛОК "КЕНТАВР" МБ 1012Е-3
26.60грн
МОТОБЛОК FORTE - HSD1G-101E
26.60грн

Обробка земельних ділянок ручним засобом забирає багато сил і часу. Саме тому багато фермерів хочуть купити мотоблок в Україні. Ця техніка виділяється цілком доступною ціною і широкими функціональними можливостями. 

З її допомогою можна підгортати, орати, садити, збирати врожай і навіть перевозити вантажі або прибирати сніг. Мотоблоки зараз представлені у досить широкому розмаїтті, що дозволяє кожному фермеру підібрати оптимальну модель для території, яку планується обробляти.

Класифікація мотоблоків

На мотоблок ціни залежать від характеристик і функціональних можливостей. Умовно всі агрегати поділяються на кілька груп:

  • Надлегкі. Найбільш популярні моделі. Ідеально підходять для праці на невеликих ділянках. Виділяються малою вагою і компактними розмірами.

  • Легкі. Ці мотоблоки комплектуються більш продуктивним двигуном, який істотно розширює можливості техніки. Обираючи техніку даного класу важливо враховувати швидкість обертання робочого органу: чим більше показник, тим якісніше будуть виконуватись земельні роботи.

  • Середні. Ціни на мотоблок цього класу істотно вище. Середня техніка обладнується двигуном потужністю до 7 к.с, коробкою передач, заднім ходом. Загальна маса може досягати 100 кг. Відмінна керованість у поєднанні зі збільшеною вагою дозволяють проводити глибоку обробку грунту.

  • Важкі. Професійне обладнання, розраховане на значні навантаження. Може доповнюватись будь-яким навісним обладнанням. Функціональні можливості практично безмежні.

Обираючи відповідну модель, потрібно враховувати габарити ділянки, рельєф і роботи, які планується виконувати.

Головні характеристики мотоблоків 

Плануючи мотоблок купити, потрібно розібратись з деякими важливими характеристиками. Техніка може обладнуватись бензиновим чи дизельним двигуном, а також валом відбору потужності. Останній варіант наділяє техніку дійсно величезними функціональними можливостями.

У легких моделей він двотактний, у потужних чотиритактний. Охолодження може бути повітряним і рідинним. Останнє застосовується тільки на найважчих моделях.

Швидкість мотоблока залежить від кількості передач і може досягати 30 км/ч. Усі роботи виконуються на швидкості 3-5 км/год.

Також на мотоблок ціна залежить від конструкції трансмісії, технічних особливостей та кількості швидкостей.

Вигідно купуємо мотоблок

Купити цю техніку за найвигіднішою ціною пропонує компанія Агротехніка. Вона безпосередньо співпрацює з багатьма відомими виробниками, що дозволяє встановлювати на всі моделі дуже привабливі ціни. При цьому мотоблок інтернет магазин представлений численними моделями, тому кожен зможе гарантовано підібрати оптимальне рішення. 

У разі необхідності кваліфіковані фахівці познайомлять вас з поточним асортиментом і допоможуть обрати найбільш оптимальну модель. Також компанія дає гарантію на всі мотоблоки та забезпечує їх сервісне обслуговування.

 

Каталог товарів