Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Розкидачі добрив

 Розкидач добрив для мінітрактору

Для підвищення родючості та стимуляції росту, розвитку культур вносять мінеральні та органічні добрива за допомогою розкидачів. Вносяться мінеральні добрива восени або навесні, залежно від культур, що вирощуються. Для виконання основних завдань компанія «Агротехніка» рекомендує придбати розкидач добрив для мінітрактору.

Основні компоненти обладнання

Виробниками розробляються навісні та причіпні агрегати. Перший варіант кріпиться безпосередньо на триточку мінітрактора, другий тип встановлюється на шасі. Розкидач мінеральних добрив навісного типу за своєю конструкцією представлений такими компонентами:
 • зварна рама каркас із сталевого профілю;
 • ємність;
 • гвинти з лопатями, що розкидають;
 • механізм дозування робочого компонента.
Причіпний розкидач має таку ж типову конструкцію, відрізняється лише додаванням додаткової рами та шасі.
 
Рама зазвичай робиться із сталевого зварного профілю з навісним пристроєм, нам якої закріплений бункер, робочі вузли та компоненти-розкидачі.
 
Сам бункер виготовляється з пофарбованої сталі або високоміцного пластику, призначений для завантаження робочої суміші. Захищає від влучення великих фракцій, каменів грат. Добриво зазвичай дозується через два отвори, розташовані на дні ємності. У задній частині ємності розташований механізм, що точно регулює концентрацію розкидання добрив. Такий регулятор навісного розкидача мінеральних добрив складається з поворотних заслінок, які прикривають отвори, що дозують робочу рідину.

Особливості роботи навісного або причіпного розкидачу добрив

Робоча рідина попадає на зону подачі, звідти вже дозується на гвинти з лопатями. Далі мінеральні добрива розкидаються відцентровим методом від лопатей дисків, що обертаються. Передача крутного моменту здійснюється диск від валу відбору потужності через шарнірно-телескопічний вал. Розкидається робоча суміш на дві сторони розкидача мінеральних добрив. Робочий принцип навісних та причіпних агрегатів не відрізняється. Ціна залежить від виробника, обсягу бункера, наявності чи відсутності шасі, додаткових вузлів.

Якщо у причіпних механізмах упор конструкції робиться на гак і шасі з рамою, то навісні моделі закріплюються на триточковому механізмі за допомогою кронштейна.
 1. Начіпні комплектації мають об'єм бункера 200-600 кг.
 2. підходять до навішування 24-сильного до 60-сильного мінітрактора.
 3. Ширина розкидання до 20 метрів.
 4. Позитивними сторонами навісних агрегатів є маневреність, простота керування, висока продуктивність.
При цьому рекомендуємо комплектацію розкидачів мінеральних добрив для дрібних та середніх аграрних підприємств. Ціна невисока порівняно із причіпними моделями.

Вибираємо розкидач добрив правильно

Ми допомагаємо самі вибирати обладнання для клієнтів. Якщо ж хочете вибрати агрегати самі, дослухайтеся наступних рекомендацій щодо вибору РУМ для добрив. Звертаємо увагу на такі дані.
 
Тип добрив, з яким збираєтесь працювати (мінеральні компоненти чи органіка).
 1. Об'єм ємності.
 2. Площа розкидання.
 3. Дані продуктивності.
 4. Вантажопідйомність навішування та потужність мінітрактора.
 5. Тип розподілу добрив.
Вартість РУМ на міні-трактор залежить від даних обладнання, а також виробника. Компанія «Агротехніка» займається доставкою техніки та агрегатів по всій Україні. Товар оплачується під час отримання. Є також можливість покупки у кредит.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Виробники