Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Купити генератор

22 625.46грн
Товар зі знижкою
103 474.80грн 80 849.34грн
4 247.10грн
Товар зі знижкою
50 193.00грн 45 945.90грн

Для постійного або тимчасового забезпечення різних об'єктів електроенергією застосовуються різноманітні генератори. Таке обладнання представлено у широкому асортименті, тому купити генератор в Україні можна для вирішення абсолютно будь-яких завдань. 

Установки розрізняють за видом палива, потужністю, фазністю, а також за рядом інших характеристик.

Основні різновиди генераторів

Зараз виробники пропонують кілька варіантів подібного обладнання:

 • Бензинові. Найбільш затребувана категорія. Виділяються компактними розмірами, мінімальним рівнем шуму, а також зрозумілим керуванням. Однак бензинові пристрої не розраховані на тривалу роботу — тільки в якості резервного джерела живлення на невеликий проміжок часу.

 • Дизельні. Цей купити генератор треба, якщо потрібно забезпечити об'єкт енергією на постійній основі. Дизельні агрегати виділяються високою потужністю, продуктивністю, солідним строком служби. Єдиний недолік — це гучність.

 • Інверторні. З'явились відносно недавно, але швидко стали дуже популярними. Забезпечують найбільш стабільну напругу, що має величезне значення, якщо генератор застосовується для живлення чутливої ​​техніки.

Ключові характеристики генераторів 

Якщо плануєте купити електро генератор, потрібно визначитись з певними характеристиками. Почати треба з типу палива. Коли обладнання купують для подачі енергії в безперебійному режимі, тоді дизельні — ідеальне рішення. Для короткочасного використання ідеально підходять бензинові агрегати.

Ключовою характеристикою подібного обладнання є потужність. Вона розраховується в залежності від кількості електроприладів, які треба приєднати. Причому до отриманого значення необхідно додати певний запас. Якщо установка буде працювати на граничній потужності, може швидко вийти з ладу.

Ще один важливий момент — рівень шуму. Особливо цей нюанс актуальний, якщо електро генератор купити для постійної роботи. Вирішується проблема за рахунок придбання спеціального кожуха для бензинових моделей і контейнера для дизельних.

Також буде потрібно визначитись з типом включення — стартер, кнопка або ключ, чи автоматичний запуск. Бюджетні моделі обладнуються стартером. Кнопка або ключ більш комфортне рішення, що дозволяє швидко запустити обладнання. Генератор 220 вольт з автоматичним запуском самостійно вмикається у момент, коли відсутня напруга.

Де вигідно купити генератори 

Якщо хочете забезпечити свій об'єкт якісним і надійним джерелом живлення, тоді загляніть у каталог компанії Агротехніка. Це рішення виділяється декількома перевагами:

 • величезний асортимент;

 • вигідні ціни;

 • швидка доставка;

 • професійна консультація;

 • приємні сюрпризи — знижки, бонуси, подарунки.

Купити генератор для будинку у магазині Агротехніка — вигідне рішення. На всі моделі поширюється значна гарантія. При цьому компанія пропонує обладнання виключно відомих брендів, яке відповідає найвищим стандартам.

 

Виробники