Укр Рус
 • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!
Нашли дешевле

Купити генератор

Генератори
Дизельний генератор Matari MC 25
26.60грн
Інверторний генератор Matari Mi3000
26.60грн
Дизельний генератор Matari MR130 (141 кВт)
26.60грн
Бензиновый генератор HYUNDAI HHY 7010FE ATS
26.60грн
Бензиновый генератор Matari MX4000E
26.60грн
Інверторний генератор Matari Mi1250
26.60грн
Інверторний генератор Matari Mi2000
26.60грн

Для постійного або тимчасового забезпечення різних об'єктів електроенергією застосовуються різноманітні генератори. Таке обладнання представлено у широкому асортименті, тому купити генератор в Україні можна для вирішення абсолютно будь-яких завдань. 

Установки розрізняють за видом палива, потужністю, фазністю, а також за рядом інших характеристик.

Основні різновиди генераторів

Зараз виробники пропонують кілька варіантів подібного обладнання:

 • Бензинові. Найбільш затребувана категорія. Виділяються компактними розмірами, мінімальним рівнем шуму, а також зрозумілим керуванням. Однак бензинові пристрої не розраховані на тривалу роботу — тільки в якості резервного джерела живлення на невеликий проміжок часу.

 • Дизельні. Цей купити генератор треба, якщо потрібно забезпечити об'єкт енергією на постійній основі. Дизельні агрегати виділяються високою потужністю, продуктивністю, солідним строком служби. Єдиний недолік — це гучність.

 • Інверторні. З'явились відносно недавно, але швидко стали дуже популярними. Забезпечують найбільш стабільну напругу, що має величезне значення, якщо генератор застосовується для живлення чутливої ​​техніки.

Ключові характеристики генераторів 

Якщо плануєте купити електро генератор, потрібно визначитись з певними характеристиками. Почати треба з типу палива. Коли обладнання купують для подачі енергії в безперебійному режимі, тоді дизельні — ідеальне рішення. Для короткочасного використання ідеально підходять бензинові агрегати.

Ключовою характеристикою подібного обладнання є потужність. Вона розраховується в залежності від кількості електроприладів, які треба приєднати. Причому до отриманого значення необхідно додати певний запас. Якщо установка буде працювати на граничній потужності, може швидко вийти з ладу.

Ще один важливий момент — рівень шуму. Особливо цей нюанс актуальний, якщо електро генератор купити для постійної роботи. Вирішується проблема за рахунок придбання спеціального кожуха для бензинових моделей і контейнера для дизельних.

Також буде потрібно визначитись з типом включення — стартер, кнопка або ключ, чи автоматичний запуск. Бюджетні моделі обладнуються стартером. Кнопка або ключ більш комфортне рішення, що дозволяє швидко запустити обладнання. Генератор 220 вольт з автоматичним запуском самостійно вмикається у момент, коли відсутня напруга.

Де вигідно купити генератори 

Якщо хочете забезпечити свій об'єкт якісним і надійним джерелом живлення, тоді загляніть у каталог компанії Агротехніка. Це рішення виділяється декількома перевагами:

 • величезний асортимент;

 • вигідні ціни;

 • швидка доставка;

 • професійна консультація;

 • приємні сюрпризи — знижки, бонуси, подарунки.

Купити генератор для будинку у магазині Агротехніка — вигідне рішення. На всі моделі поширюється значна гарантія. При цьому компанія пропонує обладнання виключно відомих брендів, яке відповідає найвищим стандартам.

 

Каталог товарів