Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Фрези

Фреза для мінітрактора: види, призначення, критерії вибору

В аграрній сфері великий попит має такий компактний і водночас доступний транспорт як мінітрактор. По суті, він є мініатюрою традиційної версії. Його особливо цінують за маневреність, надійність та функціональність. Для того, щоб трактор виконував максимум завдань, необхідно навісне обладнання, яке кріпиться до валу відбору потужності. Сьогодні ринок пропонує широкий асортимент наважок. Одним з базових і незамінних вважається грунтофрез. Купити фрезу від надійного бренду для мінітрактору можна в інтернет-магазині Агротехніка. У нас доступні ціни та широкий вибір сільськогосподарського обладнання.

Що таке ґрунтофреза на мінітрактор?

Грунтофреза на міні трактор є сільськогосподарським інструментом, який застосовується на невеликих ділянках землі. Конструкція складається з основного робочого елемента та горизонтального валу. Основним робочим елементом є ножі хрестоподібної або зірчастої форми з вертикальним нахилом. Таке розташування дозволяє техніці розрізати та перевертати ґрунт. Плавний рух та регулювання глибини обробки землі забезпечується за допомогою коліс або опорних черевиків. На корпусі конструкції є додаткові елементи, що запобігають зайвому зануренню ножів до ґрунту. Завдяки захисному кожуху, всередину нічого, що ушкоджує, не потрапляє.

Фреза на міні трактор: застосування

За рахунок надійної та технічно правильно конструкції фрезу можна використовувати для обробки важких ґрунтів. Загалом вона справляється з таким спектром завдань:

 • Різнопланове обробіток ґрунту, цілини, давно не оброблюваних ділянок, культивація та інші види роботи;
 • Підготовчі роботи перед посівом культур на будь-якому типі ґрунту;
 • Вирівнювання ґрунту з особливим рельєфом, купинами та горбистими ділянками;
 • Обприскування та удобрення ґрунту;
 • Підготовка ділянки до розбивки газонів та клумб.

З цього слід зробити висновок, що грунтофрез для мінітрактора є універсальною технікою, що розширює його можливості.

Як працює фреза для мінітрактору?

Головний робочий орган ґрунтофрези до мінітракторів – ножі. За допомогою коліс або опорних черевиків обладнання рухається і може регулюватися по глибині обробки. На корпусі конструкції є додаткові елементи, які запобігають зайвому заглибленню. Завдяки захисному механізму, всередину не потрапляють грудки ґрунту, не ушкоджується вал та ножі.

Переваги навісної для мінітрактора грунтофрези

Крім того, що ця проста за конструкцією техніка універсальна і функціональна, вона має такі переваги:

 • Висока продуктивність та потужність, завдяки якій техніку можна експлуатувати на складних ґрунтах, цілині, занедбаних ділянках полів;
 • Опція регулювання глибини обробки та блокування руху;
 • Широкий вибір фрез для моделей міні-тракторів від різних виробників з різними потужностями;
 • Доступні ціни;
 • Простота обслуговування;
 • Виконує такі роботи як підгортання, культивація, оранка, підготовка ґрунту до посіву, внесення добрив та інші види робіт.

Чому варто купити вертикальну ґрунтофрезу для мінітрактора?

Вертикальна фреза відрізняється обертанням лез і такими перевагами як якісніший розвиток кореневої системи культур та збільшення врожайності на 10-15 %. До недоліків даного виду інструменту відносять неможливість перемішування окремих шарів ґрунту та недостатній розподіл мінеральних добрив. У західних країнах все частіше вибирають купити фрезу для міні-трактора вертикального типу, так як вона створює в грунті вертикальні канали для доставки повітря і води на велику глибину, якісніше розпушує землю, ефективно подрібнює залишки з грунтом.

Де купити горизонтальну та вертикальну ґрунтофрезу для мінітрактора?

На сайті Агротехніка представлений великий вибір навісного обладнання для тракторів різної потужності, мотоблоків та культиваторів. Завдяки продуманій логістиці та добре збудованим партнерським відносинам з виробниками, ми пропонуємо доступні ціни. Наш консультант допоможе підібрати оптимальний варіант за вартістю та якістю, враховуючи марку та специфіку транспорту. Замовити будь-яку модель можна в домашніх умовах, не виходячи із дому. Усього пару кліків і техніка вже доставлятиметься на вашу адресу. На всі товари надаємо офіційну гарантію від заводу виробника.

Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Виробники