Укр Рус
 • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!

Бензинові генератори

 

Електрогенератор бензиновий

Бензиновий електрогенератор — оптимальне рішення для приватного будинку або невеликого підприємства. Він без проблем зможе забезпечити будь-яке приміщення безперебійною подачею електроенергії протягом 4-11 годин.

Інтернет-магазин «Агротехніка» пропонує ознайомитись з каталогом якісних, сучасних бензогенераторов від провідних виробників, та підібрати необхідний варіант для вирішення ваших господарських потреб.

Популярність бензинових електрогенераторів

Електрогенератори на бензині не просто так набули широкого поширення у господарській діяльності сучасних фермерів. Вони дешевше за дизельні аналоги і дуже прості в експлуатації. Ці пристрої призначені спеціально для короткочасного використання. Бензинові варіанти активно застосовуються на дачах, лікарнях, будівельних і торговельних об'єктах.

Генератори цього типу дуже зручні. Справитись з їх під'єднанням зможе будь-яка людина. Крім того, паливо для пристрою завжди доступне широкому колу покупців.

Підбираючи портативне джерело електроенергії, варто розуміти, що електрогенератор бензиновий ідеальний для періодичного використання. А для основного підійдуть сучасні моделі дизельного генератора.

Переваги бензогенераторов

Говорячи про плюси, можна сміливо стверджувати, що бензинові електрогенератори — ідеальне співвідношення вигідної ціни і високої якості. Через свої конструктивні особливості вони мають ряд незаперечних переваг:

 • Мала вага;

 • Невеликий рівень шуму (як правило, не перевищує 70 дБ);

 • Простота технічного обслуговування;

 • Легкий пуск за допомогою стартера або вручну;

 • Стабільна робота;

 • Високий діапазон температур.

Бензинові електрогенератори потребують своєчасного технічного обслуговування. На щастя, в цьому немає нічого складного. Досить стежити за рівнем масла у бачку і вчасно поповняти його. Також фахівці рекомендують не забувати про очищення від нагару.

Якщо ви плануєте використовувати електрогенератор на відкритому повітрі, намагайтесь уникати попадання на його поверхню будь-яких атмосферних опадів.

Надійне страхування і відмінний помічник

Найчастіше купують бензинові електрогенератори для дачі і невеликих приватних угідь, а також для фермерських господарств і будівельних об'єктів. Зовсім не дивно: ці пристрої корисні там, де дроти закінчуються, а без роботи електроінструментів ніяк не обійтись.

Портативні електрогенератори можуть вирішити безліч завдань:

 • забезпечити електроенергією пристрої далеко від центральної електромережі;

 • виступити у якості резервного джерела електроенергії на випадок аварійного відключення електрики;

 • запустити двигун автомобіля, мотоцикла, мототрактора та іншої сільськогосподарської техніки.

Генератор електричний бензиновий — корисне рішення як для промислових підприємств, так і для вирішення багатьох побутових завдань.Тим паче виробники стежать за всіма тенденціями у світі сучасних технологій, та постійно випускають нові моделі і модифікації вже відомих електрогенераторів.

Де придбати надійний електрогенератор на бензині?

Інтернет-магазин «Агротехніка» пропонує вам детально ознайомитись з каталогом бензинових електрогенераторів. Тут ви зможете підібрати оптимальну модель, яка підходить вам за потужністю, обсягом і ціною.

На всю продукцію ми даємо гарантію, а тому у будь-який момент протягом гарантійного періоду, ви зможете звернутись за допомогою до фахівців нашого сервісного центру.

Виникли питання? Потрібні поради професіонала? Телефонуйте нам. Ми надаємо безкоштовні консультації щодо всіх товарів.

 

Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Виробники