Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Бензинові генератори

22 625.46грн
Товар зі знижкою
103 474.80грн 80 849.34грн

 

Електрогенератор бензиновий

Бензиновий електрогенератор — оптимальне рішення для приватного будинку або невеликого підприємства. Він без проблем зможе забезпечити будь-яке приміщення безперебійною подачею електроенергії протягом 4-11 годин.

Інтернет-магазин «Агротехніка» пропонує ознайомитись з каталогом якісних, сучасних бензогенераторов від провідних виробників, та підібрати необхідний варіант для вирішення ваших господарських потреб.

Популярність бензинових електрогенераторів

Електрогенератори на бензині не просто так набули широкого поширення у господарській діяльності сучасних фермерів. Вони дешевше за дизельні аналоги і дуже прості в експлуатації. Ці пристрої призначені спеціально для короткочасного використання. Бензинові варіанти активно застосовуються на дачах, лікарнях, будівельних і торговельних об'єктах.

Генератори цього типу дуже зручні. Справитись з їх під'єднанням зможе будь-яка людина. Крім того, паливо для пристрою завжди доступне широкому колу покупців.

Підбираючи портативне джерело електроенергії, варто розуміти, що електрогенератор бензиновий ідеальний для періодичного використання. А для основного підійдуть сучасні моделі дизельного генератора.

Переваги бензогенераторов

Говорячи про плюси, можна сміливо стверджувати, що бензинові електрогенератори — ідеальне співвідношення вигідної ціни і високої якості. Через свої конструктивні особливості вони мають ряд незаперечних переваг:

 • Мала вага;

 • Невеликий рівень шуму (як правило, не перевищує 70 дБ);

 • Простота технічного обслуговування;

 • Легкий пуск за допомогою стартера або вручну;

 • Стабільна робота;

 • Високий діапазон температур.

Бензинові електрогенератори потребують своєчасного технічного обслуговування. На щастя, в цьому немає нічого складного. Досить стежити за рівнем масла у бачку і вчасно поповняти його. Також фахівці рекомендують не забувати про очищення від нагару.

Якщо ви плануєте використовувати електрогенератор на відкритому повітрі, намагайтесь уникати попадання на його поверхню будь-яких атмосферних опадів.

Надійне страхування і відмінний помічник

Найчастіше купують бензинові електрогенератори для дачі і невеликих приватних угідь, а також для фермерських господарств і будівельних об'єктів. Зовсім не дивно: ці пристрої корисні там, де дроти закінчуються, а без роботи електроінструментів ніяк не обійтись.

Портативні електрогенератори можуть вирішити безліч завдань:

 • забезпечити електроенергією пристрої далеко від центральної електромережі;

 • виступити у якості резервного джерела електроенергії на випадок аварійного відключення електрики;

 • запустити двигун автомобіля, мотоцикла, мототрактора та іншої сільськогосподарської техніки.

Генератор електричний бензиновий — корисне рішення як для промислових підприємств, так і для вирішення багатьох побутових завдань.Тим паче виробники стежать за всіма тенденціями у світі сучасних технологій, та постійно випускають нові моделі і модифікації вже відомих електрогенераторів.

Де придбати надійний електрогенератор на бензині?

Інтернет-магазин «Агротехніка» пропонує вам детально ознайомитись з каталогом бензинових електрогенераторів. Тут ви зможете підібрати оптимальну модель, яка підходить вам за потужністю, обсягом і ціною.

На всю продукцію ми даємо гарантію, а тому у будь-який момент протягом гарантійного періоду, ви зможете звернутись за допомогою до фахівців нашого сервісного центру.

Виникли питання? Потрібні поради професіонала? Телефонуйте нам. Ми надаємо безкоштовні консультації щодо всіх товарів.

 

Виробники