Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Причіп на мінітрактор або автомобіль

 Причіп на мінітрактор або автомобіль: види, застосування

При повноцінній експлуатації міні-трактора без функціонального та надійного причепа не обійтися. Неважко здогадатися, що за його допомогою здійснюються транспортування різного вантажу по господарству, під час збирання врожаю та будівництва. Тому причіп для міні-трактора є базовим необхідним обладнанням. Купити різні види візків на сільгосптехніку можна в інтернет-магазині Агротехніка. Тут на вас чекає великий вибір і найприємніші ціни. Для замовлення залиште онлайн заявку на сайті.

Застосування причепів

Експлуатація мінітрактора та мототрактора без причепа дуже рідко відбувається. Адже час від часу потрібно перевезти вантаж з однієї точки в іншу. Це може бути пісок для будівництва, сіно для тварин, метал на металобрухт, корм для птахів та худоби, продукти життєдіяльності їх та багато іншого. Зважаючи на те, що причіп є необхідним і важливим обладнанням у домашньому арсеналі як фермера, так і землевласника. Залежно від використання підбираємо той чи інший вид візка.

Який можна придбати причіп до міні-трактора?

Ми зібрали добірку всієї важливої ​​інформації про одновісні, двовісні, бортові та самоскильні причепи для міні трактора в цьому розділі. Всі типи візків монтуються до задньої навісної системи. Основні їх відмінності полягають у вантажопідйомності та конструктивних елементах. На сьогоднішній день причіп до міні-трактора класифікують залежно від кількості осей і типу кузова.

Види причепів для міні-тракторів за кількістю осей

Цей параметр впливає на вантажопідйомність основної конструкції:

  1. Одноосьовий причіп міні трактора. Цей тип сумісний із транспортом, зусилля якого становить 6-16 кН. Ходова частина не має ресор. Розвантаження можливе назад або у трьох напрямках. Застосування актуальне для моделей від виробників Фотон, Донг Фенг, Уралець.
  2. Двохосний. Більш маневрені та високопрохідні, можуть переміщати вантаж будь-яким дорожнім покриттям. Одна з найпопулярніших моделей двовісного типу це 2ПТС4. Розвантаження можливе заднім або з обох бокових бортів. Сумісність з міні-тракторами, у яких колісна або гусенична база, з потужністю до 30 Кн.
  3. Трихосні причепи. Відрізняється надійною конструкцією та функціональністю. Підходить для потужних тракторів. Ціна окупається тривалим терміном експлуатації.

Який купити причіп міні трактора за типом кузова?

Усього існує три типи причепа, що відрізняються конфігурацією кузова:

  • Самоскидні – оптимально підходять для перевезення сипких матеріалів, металевих конструкцій, тому що їх можна вивантажувати без додаткових пристроїв;
  • Бортові - відрізняються відкидними бортами, що полегшують розвантаження вантажу з візка;
  • Бочкові причепи підходять для вантажу, розфасованого в ящики, мішки або бочки.

Популярні моделі та ціна причепів до міні-трактора.

Однією з актуальних моделей є напівпричіп Кентавр ПМ-0,8 С самоскидного типу. Він призначений для транспортування вантажів до 800 кг. Сумісний із мототракторами DW 120, DW 120B, DW 120BM. Ціна його у нашому магазині складає 12 675 грн.

Як сплатити товар у нашому магазині?

Оплата можлива готівковим та безготівковим розрахунком. Готівкою ви розраховуєтесь у пункті видачі товару або на місці кур'єру. Безготівковим способом можна розрахуватися, сплативши на розрахунковий рахунок. Наша компанія доставляє агротехніку транспортними компаніями: "Нова пошта", "Міст Експрес", "Інтайм". Крім того, ми довозимо товари власним транспортом. Багато моделей доставляються нами безкоштовно.
Фільтр
Ціна
  •  —  грн
Виробники