Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Картоплесаджалка для мототрактора

 

Картоплесаджатель для мототрактора

Власникам великих ділянок, які використовуються під вирощування картоплі, доводиться витрачати багато сил і часу, тому варто подбати про придбання такого помічника, як картоплесаджалка. Використовувати його дуже просто. Звичайно, вам знадобиться мотоблок, але, у власника пристойного земельного угіддя цей багатофункціональний агрегат напевно вже є. Залиште в минулому лопату, побережіть спину, придбайте картоплесаджатель і відчуєте переваги.

Що потрібно знати про вибір картоплесаджателя?

Вибір цих пристроїв зараз досить великий. Різноманітність стосується як виробників, так і видів конструкції. Враховуйте це, щоб не помилитись з купівлею. Знайдіть те, що потрібно саме вашому господарству. Перед тим, як купити картоплесаджалку, потрібно зрозуміти, на що саме звертати увагу.

Розглянемо основні деталі конструкції.

  • Бункер призначений для завантаження картоплі. Його форма може відрізнятись, але значної різниці в немає. Важливіше враховувати обсяг.

  • Кріплення кошиків для картоплі виконуються або ланцюгом, або стрічкою. Стрічка забезпечує кращу стійкість, за рахунок зниження вібрації, а ланцюг полегшує і здешевлює експлуатацію.

  • Колеса не є обов'язковим конструктивним елементом, але спрощують транспортування і розворот пристрою.

Картоплесаджателі можуть мати можливість змінювати швидкість, щоб регулювати частоту висадки картоплі. Зазвичай, з тильного боку розташовуються диски для підгортання, які також бувають регульованими в обох площинах.

Продуктивні пристрої, які швидко окупаються

Якщо ви вже вирішили придбати надійного помічника, але не знайшли продавця в своєму місті, то не хвилюйтесь: картоплесаджатель купити зараз можна навіть в інтернет-магазинах. Його використання не тільки робить вашу працю легше, але і збільшує прибуток. Завдяки цьому пристрою, ви можете розширити своє господарство, а значить збільшити зібраний внаслідок урожай.

Для отримання більшого результату, можна використовувати дворядну картоплесаджалку. Одночасне здійснення посадки відразу в два ряди означає подвійне прискорення.

Хороший фермер неодмінно захоче купити картоплесаджалку дворядну і не помилитись. Цим він і відрізняється від звичайного городника.

 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн
Виробники