Вібраційні котки
Вібраційні ковзанки: технічні характеристики та види
Віброкаток відноситься до вузькоспеціалізованої техніки, призначеної для прокатки та утрамбування перед цим розміщеної та вирівняної дорожньої суміші. Основний принцип ґрунтового віброкотку полягає в тиску, ущільненні за рахунок власної маси та ваги вальця, витіснення вологи в дорожньому полотні. На сьогоднішній день існує безліч видів цієї техніки. Що навіщо і навіщо призначено розберемо у цій статті. Купити ґрунтовий вібраційний каток можна у нашому каталозі.
Види та застосування
Дорожній віброкаток класифікують залежно від типу переміщення, кількості осей, робочих органів та принципу дії. Розглянемо кожен із пунктів окремо:
- Тип пересування. Вібро каток може бути як самохідною технікою, так і знерухомленим. Для руху другого варіанта може застосовуватись будь-яка тягова сила. Найбільш практичними та затребуваними вважаються самохідні моделі.
- Ось. На сьогоднішній день купити віброкаток можна з такою кількістю осей: 1,2,3. Така кількість може бути і вальців у техніки.
- Принцип дії. Існують статичні та вібраційні моделі. Статична ковзанка відрізняється традиційною прокаткою полотна та дії на нього власною масою. Їх застосування актуальне на ділянках, які потребують акуратного фізичного впливу. Найбільш популярними вважаються вібраційні ковзанки. Вони можуть бути з невеликою вагою, зручні в управлінні. Дорожня суміш ущільнюється з допомогою вібрації вальців. Конструктивно робочі органи обладнані спеціальними вібраційними молотами, що включаються гідроприводною системою. Застосування такого агрегату особливо важливе на стартовому та заключному етапі будівництва дорожнього полотна.
- Види вальців. Окремої уваги стоять різновиди вальців, які можуть бути гладкими, кулачковими, гратчастими, пневмоколісними та комбінованими. Гладкі робочі органи забезпечують рівну поверхню на дорожньому покритті. Гратчасті вальці розрівнюють неоднорідну дорожню суміш. Кулачкові відмінно проробляють і розпушують ґрунт за допомогою виступів у своїй конструкції, що занурюються в процесі руху. На ґрунтових роботах та з метою ущільнення проміжних шарів дорожньої суміші актуальні пневмоколісні вальці. Комбінований тип говорить сам за себе, поєднуючи кілька видів вальців спереду і ззаду.
Ці властивості допоможуть придбати вібраток за призначенням.
У чому відмінність статичної та вібраційної ґрунтової ковзанки
Віброкаток для ущільнення ґрунту відрізняється мобільністю та рухливістю. Він якісно та рівномірно розподіляє робочий матеріал на поверхні, після чого ретельно ущільнює його. Його застосування дозволяє заощаджувати паливо та час на виконання завдання. Хоча деякі моделі можуть вібрувати досить сильно, їх допустимо використовувати для роботи поблизу зі стійкими спорудами. Матеріал, яким може проходити віброкаток, асфальт, пісок і гравій. Даний вид спецтехніки обладнаний гідроприводом із вібровальцями. Його експлуатація затребувана організації гребель, дамб, автомобільних магістралей. Вібракатки мають більш легку масу, тому їх простіше транспортувати в зону дії. Пневмоколісні моделі можуть пересуватися на невеликі дистанції самостійно, не ушкоджуючи дорожнє покриття.
Конструктивні особливості дорожньої комбінованої ковзанки
Ця модель набирає все більшої популярності за рахунок відмінного опрацювання поверхні грунту та базового шару щебеню. Комбінована техніка може перебудовуватись під різний тип роботи. Регулювання можливе за вагою, швидкістю, залучення різних видів вальців. Конструкція комбінованої моделі складається з шарнірно-зчленованих котків, з опорою передньої рами на валець та гідропривід. Задня рама транспорту спирається на два колеса з мостом. У комплектацію входить також кабіна для комфортної роботи оператора та двигун з одним або двома гідронасосами. Легкі моделі дорожніх комбінованих котків відрізняються більш приємною ціною, економним споживанням палива, можливістю роботи на невеликих ділянках та транспортування за допомогою евакуатора або тягача-важковаговика.
Купити віброкатки в Україні
Інтернет-магазин Агротехніка спеціалізується на продажі будівельного та дорожнього транспорту в Україні. В асортименті представлено понад тисячу моделей від європейських, вітчизняних, китайських та японських виробників. Ціни на віброкатки вказані на сайті. Для замовлення залиште заявку на сторінці товару. Наш менеджер найближчим часом зв'яжеться з вами для уточнення деталей покупки та доставки.
Фільтр
Виробник
Каталог товарів
Виробники