Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Часникосажалки для мототрактора

 

Часникосаджалки для мототрактора

Завдяки часникосаджалці можна істотно спростити посадку часнику. Це дуже практичне і функціональне обладнання. Використовуючи його, ви скоротите витрати часу, а також зробите висадку культури дуже якісною.

Де купити це обладнання?

Якщо ви задумали купити часникосаджатель в Україні, вам краще всього заглянути в «‎Агротехніка»‎. У цьому популярному магазині подібні пристосування продаються за привабливою вартістю.

Якісна часникосаджалка допоможе вам висадити бульбочки або зубчики часнику. Враховуйте, що при використанні бульбочек урожай ви отримаєте в кращому випадку через рік. Обирайте те обладнання, яке дозволить вам оптимізувати сільськогосподарські роботи. Фахівці магазину допоможуть вам у цьому.

Враховуйте, що часникосаджалки можуть мати різну кількість бункерів. Для оптимального вибору потрібно з'ясувати потужність вашої техніки, та на якій площі землі буде здійснюватись висадка часнику. З огляду на ці параметри, ви без клопоту купите те пристосування, яке вас не розчарує. 

Щоб купити часникосаджатель, вам потрібно дізнатись його вартість на сайті магазину. Ви будете здивовані, що розцінки там цілком розумні. Швидше за все, ви припускали, що подібне обладнання обійдеться вам дорожче, але це не так: у магазині «‎Агротехніка»‎ його можна купити за вигідною ціною.

Якщо вам потрібна часникосаджалка, купити її можна без проблем. Доставка буде оперативною. Покупці оплачують товар тільки тоді, коли його отримають, тому ви можете зробити замовлення без проблем. Цьому магазину дійсно можна довіряти.

Особливості експлуатації

Істотно полегшити вашу працю допоможе часникосаджалка ціна якої не надто висока. Працювати з цим обладнанням можна на грунті, який вже підготовлений ​​для висадки овочевої культури. У цьому випадку процес пройде оперативно і без клопоту.

Часникосаджалка обладнана сошником. Саме він дозволяє нарізати борозну. Після цього насіння висаджуються у ґрунт, та відбувається підгортання грядок. Ви зможете самі визначати, яким повинен бути крок посадки, а також відрегулювати висоту підгортання. Користуватись подібною технікою просто і дуже зручно.

Чим більше рядів у часникосаджалці, тим швидше ви закінчите висівання овочевої культури. Враховуйте це, коли будете обирати відповідний агрегат. Якщо площа землі досить велика, вам знадобиться чотирирядне обладнання.

 

Виробники