Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Борони

 

Особливості борони 

Борона — один із видів грунтообробної техніки, за допомогою якої можна забезпечити якісну підготовку до посіву. Борона зубова дозволить з легкістю розрізати бур'яни, а також забезпечити якісне подрібнення прикореневої частини зібраних злаків. Сьогодні все ті, кому необхідно купити борону, можуть зробити це легко. Треба просто звернутись за допомогою до фахівців компанії «Агротехніка»: тут представлений широкий вибір обладнання від кращих виробників.

Як показує практика, фермери, які вирішив купити борону, отримують незамінного помічника. Адже за допомогою даного вироба, прикріпленого на трактор, можна зорати землю, а також внести добриво. Цей процес здійснюється за рахунок обертання дисків, які встановлюється під певним кутом, і таким чином у процесі роботи в землю вноситься кисень, та створюються оптимальні умови для якісного теплообміну.

Якщо раніше при обробці грунту виникали чималі складнощі в роботі з кам'янистими ділянками і місцями з густою рослинністю, то сьогодні ці проблеми можна повністю виключити.

Тож не дивно, що дискова борона користується попитом серед фермерів і власників сільських ділянок.

Використання борони 

Перш, ніж купити дискову борону, необхідно розібратись з особливостями її використання. На окремі вали встановлені два ряди дисків, які у процесі роботи обертаються. Тим самим вони забезпечують підрізання кореневої системи бур'янів і залишків врожаю. 

Залежно від цільового призначення прийнято виділяти 2 вида — легкі та важкі. Перші здатні забезпечити прорізання грунту до 10 см, і тому широко використовуються для територій з невеликою кількістю дерну При цьому висока рослинність захищена від пошкоджень.

Важкі відрізняються великим діаметром. Ці механізми можуть з легкістю впоратись з болотистими зонами, а також з утрамбованим грунтом. При використанні вони забезпечують прорізання до 20 см.

Як зробити замовлення 

Для того щоб придбати борону, необхідно просто відвідати інтернет-магазин, і ознайомитись з усією продукцією, представленою на сайті. Всі моделі мають докладний опис.

У магазині працюють фахівці, які з радістю допоможуть прийняти вірне рішення. Для максимального комфорту реалізовані кілька засобів оплати і доставки.

 

Фільтр
Виробник
Виробники