Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Причіп на мототрактор або автомобіль

 

Причіп для мототрактора або автомобіля

Причіп — транспортний засіб, без двигуна, який переміщається тільки під дією тягової сили іншого транспортного засобу. Причепи відрізняються

  • вантажопідйомністю;

  • механізмом вивантаження, тобто бувають причепи відкидні (типу самоскида) і бортові;

  • кількістю коліс (одно- і двоосні, і більше).

Причепи з кількістю понад три вісі відносяться до конструкцій з підвищеною вантажопідйомностю. Це рефрижератори, контейнеровози, будинки на колесах і т.д.

Причіп для фермера 

За допомогою невеликого причепа з вантажопідйомністю в 1-2 тонни можна перевозити корми, бідони з молоком, добрива на поля і навіть дрібну худобу. Такі причепи частіше одновісні. Компактна конструкція на колесах незамінна і в будівництві, коли доводиться у великій кількості транспортувати до будівельного майданчика гравій, пісок, цеглу, інші будівельні матеріали. Звичайно, якщо плануєте купити причіп з метою перевезення сипучих матеріалів, то рекомендується зупинити свій вибір на самоскидному пристрої.

Зазначимо, що самосвальні причепи коштують дорожче бортових у кілька разів. Між рамою і вантажною платформою вони мають встановлений гідравлічний підйомник, а на дишлі присутнє жорстке сидіння для водія. Всі причепи з вантажопідйомністю понад 750 кг обладнані власною гальмівною системою.

Де і як купити причіп?

Наш інтернет-магазин «Агротехніка» пропонує малогабаритні причепи на колісній базі для Жигулів, які чіпляються до легкового автомобіля або мототрактора. Ці конструкції — необхідний засіб у сільському фермерському господарстві. 

Причіп збільшує функціональні можливості трактора, і дозволяє перевозити на 2 тонни більше вантажів, та не створювати водночас навантаження на підвіску легкового автомобіля. Нарешті, він допомагає збільшувати продуктивність фермерського господарства. Відповідно, витрачені на придбання цього інструменту кошти, швидко окупляться.

«Агротехніка» — один з перших онлайн-магазинів, хто почав продавати спецтехніку для фермерів. Ми пропонуємо причепи китайських (Кентавр) і вітчизняних виробників. Якщо ви плануєте причіп купити у нас, ви позбавляєте себе від клопоту, пов'язаного з придбанням подібних пристроїв у звичайних магазинах. А також економите час.

Ми розробили всі умови для швидкої і безпроблемної доставки обладнання у будь-який куточок України. Залежно від ваги обраного товару, доставка здійснюється поштою або компанією-перевізником. Усю інформацію про доставку і засоби оплати ви дізнаєтесь у менеджерів по телефону. Ціна причепа також вказана на сайті в картці товару.

 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн
Виробники