Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Екскаватори

 Екскаватори: види та характеристики

У цій категорії представлений каталог екскаваторів з різними показниками потужності та характеристиками. Спецтехніка призначена для широкого кола завдань, переміщення та вилучення ґрунту жорстких та м'яких порід. Здійснити покупку екскаватора можна на нашому сайті. Доступні різні моделі від провідних виробників Європи та Азії. Найбільш затребуваним сьогодні вважається спеціалізований транспорт від Хюндай. Купити екскаватори від цієї фірми означає вибрати надійність та довговічність транспорту.

Що така спецтехніка як екскаватор?

Екскаватори відносяться до землерийних вантажно-розвантажувальних видів спецтехніки. Працюють за двома принципами: безперервна та циклічна дія. Залежно кількості ковшів. Багатоковшові моделі відрізняються безперервним переміщенням по замкнутій території. Одноковшові працюють циклічно. Головними комплектуючими екскаватора є:
 • Робоче обладнання – представлене прямою та зворотною лопатою, складається з ковша, стріли та рукояті, деякі моделі відрізняється наявністю упряжки замість рукояті;
 • Інше навісне обладнання - грейфер (копаючий або вантажний), гідромолот, гідроножиці, колодозахоплення, кущоріз, бетонолом, фрезерна головка, шнековий бур;
 • Привід – гнучкий, канатний чи гідравлічний привід;
 • Колісна або гусенична база – для пересування міськими дорогами бажано замовити екскаватор колісного типу, а в умовах пересіченої місцевості будуть актуальні гусеничні моделі;
 • Шасі - шарнірно-зчленоване або телескопічне.

Види та вартість нового екскаватора

На даний момент продаж екскаваторів можливий у таких модифікаціях:
 • Екскаватор із механічною лопатою. За призначенням та обсягом механічні лопати класифікують на універсальні, кар'єрні, розкривні. Місткість обладнання варіюється від 0,2 до 90 куб. Основні вузли конструкції – одноканатна двобарабанна лебідка, рукоять, напірний механізм. Ще один варіант представлений триканатною лебідкою без противаги. Розкривні механічні лопати відрізняються великим радіусом черпання та розвантаження. Місткість може досягати більше 90 куб.
 • Драглайн. Наступний тип екскаватора, продаж якого займається наш інтернет-магазин, драглайн. Являє собою зворотну механічну лопату і відрізняється від попереднього виду розробкою грунту нижче рівня транспорту. Фіксація ковша в драглайні здійснена до підйомного каната, матеріал черпається при підтягуванні другого тягового каната. Робоче обладнання врізається у ґрунт під власною вагою. Це забезпечує можливість розробки дуже міцних порід. Великогабаритні драглайни монтуються на ході.
 • Струг. Призначений для земляних робіт у залізничній галузі. Обладнаний колійними стругами, які нарізають нові та чистять старі кювети, оправляють укоси виїмок, насипів. Середня частина техніки оснащена двома бічними крилами з рухомих частин, а саме основна, кюветна та відкісна. Переміщення здійснюється з допомогою тягової сили локомотива.
 • Екскаватори планувальники. Виготовляються на колісній базі. Ця техніка призначена для планування укосів насипів та виїмок землі. Стійке становище екскаватора забезпечують аутригери.
 • Екскаватори траншейні. Класифікують на ланцюгові та роторні, з навісним або напівпричіпним обладнанням, гусеничні або пневмоколісні, з механічним, електричним, гідравлічним або комбінованим типом приводу. Основне призначення – розробка траншів для магістральних трубопроводів.
 • Малопотужні моделі. Вартість екскаватора малої потужності можна переглянути на сторінці товару. Застосовують його в основному на невеликих обсягах земельних робіт, як допоміжне та підготовче обладнання, для валки, корчування лісу, забивання паль та інших завдань. Мінітехніка може бути на гусеничному чи пневмоколісному ходу. Обладнується зворотною механічною лопатою з поворотною стрілою по горизонталі, бульдозерним відвалом для очищення території та покращення стійкості. Додатково можна замовити змінні ковші, бурові штанги, гідромолоти.

Продаж екскаваторів в Україні.

Інтернет-магазин Агротехніка пропонує широкий вибір землерийного транспорту. Замовлення екскаватора можна здійснити по телефону або на сторінці сайту. Усі моделі продаються із гарантією від офіційного виробника. Доставка екскаваторів здійснюється по всій країні. Також у нашому асортименті можна переглянути та придбати додаткове обладнання до транспорту.
Виробники