Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Навісне обладнання

 

Чим корисне швидкознімне навісне обладнання 

Зараз у світі продається велика кількість навісного обладнання як для мотоблоків, так і для тракторів. Причому і для міні-моделей, і для звичайних. Воно легко приєднується до машин і від'єднується від них, у залежності від конкретних потреб.

Інструменти перетворюють трактор або мотоблок в якусь подобу трансформера. Борони, грунтозацепи, дроворуби, картоплесаджалки, косарки, плуги, сінозворушувачі і багато іншого — таким чином машина зможе виконувати практично будь-яку необхідну задачу.

Відразу варто зазначити, що подібне навісне обладнання цілком реально зробити і самостійно. Але якщо говорити про безпеку, то саморобні варіанти не завжди її забезпечують. А аварійні ситуації нікого не порадують. Крім того, без належного досвіду ви навряд чи зумієте сконструювати все, що потрібно. Зазанчимо, що купити навісне обладнання недорого коштує в наш час, і зробити це в Інтернет-магазині — не проблема.

Особливості навіски

А затребуваність його не викликає ніяких сумнівів. Усім фермерам відомо, що коректне використання подібного функціоналу дає можливість заощадити і позбутись цілого непотрібного автопарку машин.

Хоча формально навісне обладнання і вважається додатковим, але на практиці воно необхідне. Переоцінити користь навіски неможливо: тому що без неї сучасна господарська техніка не буде повноцінно функціонувати. З її допомогою можна відмінно сіяти, садити, орати, перевозити вантажі та багато іншого.

Чому варто купувати у нас

Фірма «Агротехніка‎»‎ пропонує вам купити навісне обладнання на хороших умовах з доставкою по Україні.

Наш магазин дає можливість навісне купити за доступну вартість, причому ми надаємо повний комплект необхідних документів, у тому числі гарантійних талонів. Вам не варто хвилюватись за якість продукції — постійні замовники готові підтвердити: все, що куплено у нас, справно служить довгі роки. А для постійних клієнтів пропонуються додаткові приємні сюрпризи і вигідні знижки.

Безліч фермерів обирають співпрацю саме з нами, тому що:

  • працюємо безпосередньо з виробником, що дає можливість купувати товар за хорошими цінами;

  • у нас великий асортимент продукції, хоча її і швидко розкуповують, але за бажаннями клієнтів ми завжди намагаємось оперативно доставляти нові товари зі складу;

  • пропонується гарантія якості на всі товари.

Щоб навісне обладнання купити, досить скористатись функціоналом сайту. Оформлення замовлення не повинно скласти для вас праці. Просто скористайтесь функціоналом сайту, щоб повідомити про бажання придбати необхідний товар і замовити його. 

Все інтуїтивно має бути зрозуміло, а при виникненні питань просто звертайтесь за онлайн-консультацією до наших менеджерів, вони на зв'язку цілодобово і дадуть відповідь на будь-які питання. Чекаємо замовлень у будь-який час.

 

Виробники