Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Сівалки для мінітракторів

Компанія «Агротехніка» займається продажем різних навісних та причіпних агрегатів, у тому числі аграрій може завжди купити сівалку для міні-трактора зі швидкою доставкою по Україні. Представлене обладнання дозволяє не тільки проводити посів чи посадку посівного матеріалу, а й підживлення під час посадкових робіт. Ширина захоплення при цьому залежить від потужності міні-трактора і варіюється від 1 до 6 метрів. Представлені сівалки для мінітрактора можуть виконати правильний посів або посадку насіння, підживлення та вирівняти землю.

 
Всі моделі мають опис та характеристики. При цьому для детальної інформації про обладнання завжди можна звернутися до відділу продажу інтернет-магазину «Агротехніка». Фахівцями швидко підбирається сивалка до мінітрактора для посадки та посіву конкретних культур, з урахуванням потужності техніки, площі польової ділянки, типу ґрунту та інших агротехнічних характеристик. Представлені товари пройшли сертифікацію. На всі моделі дається гарантія – 12 місяців.

Зернові сівалки для мінітракторів та особливості їх влаштування

Основа конструкції агрегату представлена ​​звареною рамою. З одного боку встановлений причіпний механізм для міні-трактора, з іншого – підніжна основа. За допомогою підшипникових вузлів з рамою з'єднуються за допомогою маточок пневматичні шасі, зверху впритул до зернових бункерів розташовані зернотукові дозатори, які закладають насіння в ґрунт.
 
Кількість туковисівних пристроїв рівноцінна кількості дозаторів подачі посівного матеріалу. На сайті можна купити сівалку зернову на мінітрактор 8-рядного або 12-рядного типу.
 
Борозни з посівним матеріалом паралельно зашпаровуються дисковими сошниками, за якими йдуть пальцеподібні закривачі. Сошники закріплені до залізної рами з допомогою повідців, які придавлюють з допомогою пружин сошники до землі. За допомогою гідравліки виконується одночасне піднесення всіх сошників агрегату і відключається подача зерна. Цей процес зазвичай виконується під час зупинки техніки, але роботи двигуна мінітрактора в холостому режимі. Таким чином, за допомогою зернової сівалки для мінітракторів виконується повний комплекс посівних робіт з підживленням мінеральними компонентами.
 
Фахівці компанії «Агротехніка» допоможуть вибрати та купити зернову сівалку до мінітрактора для виконання основних завдань на невеликих, середніх та великих ділянках. При цьому підберемо комплектації для висіву зерна та бобових культур.

Вибираємо овочеву сівалку для мінітрактору

На сайті представлені агрегати для посадки будь-якого овочевого насіння агрегатуються з мінітракторами потужністю від 18 кінських сил, наприклад, дворядний агрегат. Сівалка овочева для міні-трактора з чотирма рядами висадки підходить для моделей техніки потужністю від 25 сил і вище. За допомогою сівалки виконуються такі завдання як:
 
 • нарізка борозен;
 • висів насіння;
 • укриття грунтом;
 • ущільнення ґрунту.
Щоб розмітити ряд, додатково укомплектовується овочева сівалка для мінітрактора маркером.
 
Ви можете придбати причіпні сивалки овочеві до міні трактора з наступною комплектацією:
 • Барабанами двох типів: 1) які дозують і мають два ряди отворів та певний діаметр осередків; 2) Оснащені пазом з конкретним радіусом.
 • Сошники з анкерними та кільоподібними типами. Якщо кільоподібний сошник використовується для ґрунтів із нормальним рівнем вологості, то анкерний тип розроблений для більш вологих ґрунтів.
На агрегаті також можна встановити інші барабани за рахунок додаткового обладнання. Наприклад, купуємо сівалку для міні трактора, доукомплектовуємо барабанами з радіусом 6-18 мм і використовуємо пунктирний, гніздовий спосіб посіву. Загальна конструкція агрегатів дозволяє засівати площу від 80 ар/год до 1,6 га/год.
 
Особливістю сівалки на міні трактор полягає в тому, що висів може регулюватися за наступними параметрами:
 • Крок висіву насіння поряд з відстанню від 2,5 до 20 см. Для цього змінюється передатне число в ланцюговій передачі.
 • Глибина посіву, яка залежить від типу культури, ґрунту, термінів та інших агротехнічних особливостей. Заділ насіння здійснюється на глибину 1-8 см.
 • Ширина міжрядь.
Перед посівом насіння проходить калібрування, оскільки їх розмір не однаковий. Такий процес забезпечує дружність сходів. Особливо калібрування потрібно проводити, якщо процес сівби стосується елітного матеріалу. Крім того, сівалка до мінітрактору використовується лише після того, як проведена попередня підготовка ґрунту: оранка, культивація, боронування. Після того, як ви встигли купити овочеву або сівалку зернову для конкретної потужності мінітрактора, ознайомтеся також із агротехнікою посіву. Виконується захід, коли вологість ґрунту залишається в межах 28-35%.
Компанія «Агротехніка» продає якісні комплектації, які служать довго мають термін гарантії 1 рік. Будь-яка представлена ​​сивалка до міні-трактора має хорошу ремонтопридатність. Всі агрегати мають просту установку, легко приєднуються до навісного механізму і швидко знімаються. Зрозуміло, що завдяки високій продуктивності та прийнятній вартості бізнес у селі швидко окупається.

Коли ви вибираєте щоб купити надійну сівалку зернову чи овочеву для вашого мінітрактору, потрібно враховувати такі особливості:

 • вартість обладнання;
 • площа ділянок, для яких використовуватиметься агрегат.
 • потужність спецтехніки;
 • вантажопідйомність та міцність зчіпного механізму.

Фахівці компанії «Агротехніка» проконсультують з обладнання, особливостей його експлуатації, регулювання перед проведенням робіт. Сивалка на мінітрактор приходить через 1-3 дні доставкою з Києва до будь-якого населеного пункту України. Оплачується товар при отриманні. Є також можливість придбання кредиту на вигідних умовах.

Також на сайті можна підібрати недорого інші причіпні навісні агрегати для міні-тракторів українського, китайського, польського виробництва. У продажу є плуги, фрези, обладнання для посадки насіння, догляду за рослинами, збирання врожаю, суцільної обробки ґрунту.

 

Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Виробники