Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Культиватори

 Як вибрати культиватор для мінітрактору?

До культиваторів відносяться агрегати, які виконують суцільну, передпосівну міжрядну обробку. До завдань обладнання належить цілий комплекс агротехнічних заходів, що дозволяють підвищити врожайність культур від 10 до 50%. На сайті представлений на даний момент невеликий асортимент такого обладнання, але ви можете швидко підібрати культиватор для мінітрактора своєї потужності. Під час добірки агрегату, ми також враховуємо міцність заднього зчеплення вашої техніки, площу основних оброблюваних ділянок, тип ґрунту. Розберемо, який купити культиватор для мінітрактору, виходячи з ваших потреб. Але для початку розберемо докладніше, навіщо потрібен культиватор до мінітрактору і яке значення має культивація, як агротехнічний захід.

Для чого потрібна культивація?

Агротехнічна міра застосовується у польових умовах поліпшення показників врожаю культур. Також обробка проводиться найчастіше у виноградниках, садах на плодово-ягідних ділянках між кущами. Тому застосування культиватора міні трактора має велике значення.
 • Культивація веде до балансування частинок і пор у ґрунті, що веде до кращої аерації та насичення ґрунту вологою та корисними речовинами.
 • Аерація веде до надходження достатньої кількості кисню до коріння, що покращує ріст та вегетативну масу рослин. Таким чином, за допомогою культиваторів для мінітракторів можна досягти високої маси плодів, зерна та насіння. Таким чином підвищується врожайність, зростає рентабельність бізнесу.
 • Перемішування ґрунту сприяє швидкому розвитку мікрофлори у верхніх шарах та інтенсивної переробки органіки у поживні речовини.
 • Також рекомендуємо придбати недорого комплектацію культиватора для мінітрактора для передпосівної агротехніки. Його ціна швидко виправдає себе, оскільки робота агрегатом сприяє швидкому виростанню пагонів навесні.
 • Також культиватори для міні-тракторів під час обробки знищують бур'яни, гнізда комах-шкідників, що теж сприяє підвищенню врожайності. Такий метод боротьби з бур'янами та комахами-шкідниками вважається одним із найбільш безпечних способів.
Загалом рекомендується купити культиватор до міні-тракторів, оскільки без цього агрегату не обійдеться жоден сезон.

 Конструкційні особливості культиваторів, їх різновиди та комплектації

Розрізняють такі типи культиваторів.
 • Моделі для просапних завдань. Використовуються для міжрядної агротехніки культур, які виконують техніку для поліпшення аерації та знищення бур'янів;
 • Агрегати для обробки чорної пари.
 • Комплектації з обробітку ґрунту по стерні після збирання врожаю.
Культиватор універсальний на міні трактор для міжрядної обробки має розпушувальні ріпи, тоді як на парових та стерневих агрегатах додаються ковзанки та коткова планка.
Розпушувальні рапи. Встановлюються на культиватор до міні-трактора зазвичай долотоподібні або стрілчасті компоненти, залежно від призначення. Ті та інші встановлені на пружинах або жорсткому режимі. Якщо долотоподібні компоненти використовуються для поліпшення аерації та розпушування, то стріли одночасно розпушують, перемішують шар, виносять на поверхню насіння бур'янів. Варіант на жорсткій стійці спрямований на підрізання коренів бур'янів, тобто на безгербіцидну агротехніку.
Як уже згадувалося, ковзанки та коткова планка встановлюються лише на суцільних культиваторах. Ковзанки застосовуються для вирівнювання ґрунту, розбивання котків, ущільнення верхнього шару. Планка розбиває грудки та вирівнює грунт.
Якщо ви зібралися купувати культиватор для мінітрактора, то звертайте увагу на потужність техніки, площа для якої зібралися купувати модель агрегату, основний комплекс робіт. Важлива також ширина захвату. Широкозахватні моделі не підійдуть для невеликих городів, тоді як комплектації з невеликим захватом невигідні для великих площ.

Як придбати культиватор?

Якщо все ще сумніваєтеся у виборі, дзвоніть у відділ продажу. Проконсультуємо додатково за вибором обладнання перед тим, як ви здійсните покупку культиватора для мінітактора, його налаштування для роботи, обслуговування. Ціна на агрегати та техніку найкращі по Україні. Доставка агрегатів прийде за адресою через 1-3 доби. Термін доставки залежить від відстані та інших факторів. Оплачується товар при отриманні. Гарантія товару – 12 місяців. Про умови гарантійного обслуговування є сторінка на сайті "Агротехніка". Крім гарантійного ремонту, нами виконується післягарантійне обслуговування. З усіх питань дзвоніть у відділ продажу.
Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Виробники