Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Картоплекопачі для мототрактора

Сучасний помічник для прибиранні картоплі 

Картопля, не дивлячись на те, що була привезена з Франції, дуже полюбилась українському народу. Зараз жодне застілля не обходиться без страв з цього овоча. Але складно не тільки виростити картоплю, але і її копати. 

В епоху інформаційних технологій та продажу послуг усі намагаються полегшити свою трудову діяльність. Тому і стали використовувати техніку для виконання найрізноманітніших робіт. 

На допомогу звичайному традиційному засобу з лопатою в сучасному світі з'явився картоплекопач. Це пристосування полегшить вам процес копання і дозволить впоратись з роботою швидко і якісно. 

Як це працює?

Копач для картоплі має переваги перед традиційним засобом. По-перше, автоматизовані ножі дістають бульби і піднімають їх на решітку. Це значно прискорює процес копання. Всього за кілька секунд бульби залишають грунт. 

По-друге, потрапляючи на вібруючі грати, картопля відділяється від зайвої землі, тим самим вона залишається чистою і не потребує додаткової обробки. Копач має ще одну перевагу — зберігання картоплі у неушкодженному стані: ножі дбайливо піднімають картоплю разом з грунтом і лише у рідкісних випадках можуть зашкодити врожаю.

Різновиди техніки

Усі копачі мають один принцип роботи — картопля виймається з ґрунту, очищається від землі, а потім залишається в лотку або ж опускається на поверхню. Купити картоплекопач можна у будь-якому сільськогосподарському магазині. 

Апарат буває різних розмірів для підключення до трактора або ж невеликого мотоблока. Також вони відрізняються потужністю і технічними характеристиками:

  • швидкість копання; 

  • глибина проникнення ножів в грунт і їх регулювання; 

  • тип очищення бульб (за допомогою вібрації або стрічкової транспортування). 

Навіска може використовуватись для різних грунтів — легкого, середнього або важкого. Картоплекопач варіюється у ціновому діапазоні на ринку від 7 тисяч і більше, так що купити його може і скромний фермер, і агроном з розвинений бізнесом. Головне вибрати мету її застосування, а асортимент дозволить задовольнити перевагу кожного. 

 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн
Виробники