Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Обприскувачі

 Купити обприскувачі на мінітрактор з швидкою доставкою по Україні

Обприскування – агротехнічний захід, спрямований на боротьбу з грибковими та вірусними хворобами рослин, комахами шкідниками, з бур'янами. Таким чином, в залежності від потреб обприскування включає обробку такими типами препаратів.
 • Фунгіциди – препарати проти грибкових захворювань.
 • Гербіциди – речовини, створені задля знищення бур'янів.
 • Інсектициди – речовини, що вбивають комах, кладки яєць, личинок, лялечок.
Також відбувається обприскування за допомогою стимуляторів та регуляторів росту рослин. Перші просто прискорюють вегетативний розвиток, інші спрямовані або на стимуляцію, або на загальмовування розвитку.
 
Серед усіх комплектацій компанія «Агротехніка пропонує купити навісний обприскувач на мінітрактор. Таке обладнання коштує набагато дешевше за причіпні та самохідні аналоги, при цьому не поступається за експлуатаційними характеристиками. Інтернет магазин продає агрегати з об'ємом бака 200-1000 літрів. Залежно від дозування конкретного препарату запасу 200-літрової бочки вистачає на 1-10 га.
 
Слід зазначити, що стандартна невелика 200-літрова кропила для міні-трактора встановлюється мінімум на техніку вантажопідйомністю від 400 кг.

Купити оприскувач до міні-трактора: призначення обладнання

Для швидкої обробки полів обладнання оснащене не лише 200-1000-літровим баком, а й 10-12 метровою штангою. Усі компоненти виготовлені польським виробником із міцних матеріалів та служать довго при мінімальному обслуговуванні. При цьому клієнт купує обприскувач для міні-трактора за прийнятною ціною зі швидкою доставкою по Україні. Ми гарантуємо, що агрегати швидко виправдовують вкладені гроші у процесі експлуатації.
 
Різні комплектації навісних обприскувачів для китайських, білоруських, корейських, японських моделей міні-тракторів використовуються з метою обробки овочевих, зернових, технічних культур, а також кущових рослин, дерев у садах та виноградниках.
 
Основне завдання обприскувача для міні-трактора – комплексний захист рослин або внесення мінеральних компонентів для коректного розвитку рослин. При цьому повинні дотримуватися таких заходів під час проведення заходу:
 • відсутність вітру;
 • відсутність опадів;
 • нахил угідь лише на 8,5о.
На даний момент на сайті можна купити оприскувач на міні-трактор розміром від 200 до 600 літрів. Такий варіант оптимально підходить для ведення невеликих аграрних господарств будь-якого спрямування. Агрегат закріплюється на стандартний триточковий навісний механізм або адаптоване навішування. Приводиться у роботу з допомогою стандартного валу відбору потужності. Якщо ви маєте намір вибрати агрегат для комплексної обробки, фахівці порадять купити обприскувач до міні-трактора під потужність та вантажопідйомність навісного механізму техніки без перевантажень.

Купуємо обприскувач для міні-трактора і розуміємося на конструкційних особливостях агрегату.

Залежно від методу обприскування, пропонуємо купити вентиляторний обприскувач для міні-трактора та конструкцію зі штангою, що розподіляє розпилення речовини за площею захвату. Вентиляторна комплектація використовується для обробки дерев, виноградників, ягідних чагарників. Якщо обробляються поля, краще звернути увагу на комплектацію обприскувача для мінітрактора зі штангою, на якій розподілені форсунки. Купити на сайті можна модифікації з різним об'ємом бака для активного засобу та чистої води. Обладнання зі штангою забезпечує точне дозування мінеральних речовин або компонентів захисту рослин по всьому полю.
 
Розглянемо докладніше типову конструкцію польового обприскувача. Агрегат представлений такими компонентами та робочими вузлами.
 • Несуча рама, зроблена або сталевого міцного профілю
 • Штанга, яка складається з декількох ланок, що складаються і розкладаються.
 • Система форсунок на штанзі або роторних обприскувачів на штанзі.
 • Бак з робочою рідиною або варіант, де є окремо бак із чистою водою та бак із робочим компонентом.
 • Поршневий насос та фільтр для робочої рідини.
 • Шарнірна рухлива система, що приєднується до валу відбору потужності.
Також обприскувач на міні-трактор має блок управління, за допомогою якого можна задати тиск для обприскування культур, включати та вимикати окремі секції на штангах.
 
Для покупки навісного агрегату звертайтесь до відділу продажу компанії «Агротехніка». Фахівці підберуть обладнання під конкретну потужність трактора, вантажопідйомність навішування. Доставка з Києва по всій території України триває 1-3 дні, залежно від відстані та інших зовнішніх факторів. Є можливість придбати обприскувачі у кредит.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Виробники