Укр Рус
 • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!

Дизельні генератори

 

Дизельний електрогенератор

Дизельний електрогенератор — апарат, що перетворює механічну енергію від обертання валу дизельного мотора в електричну. Якщо ви шукаєте надійний і економний пристрій для свого господарства або будинку, пропонуємо ознайомитись з нашим каталогом.

Особливості роботи дизельного генератора 

Робота двигуна внутрішнього згоряння дизельного генератора аналогічна іншим пристроям. Цей механізм передбачає використання різних типів палива, однак найчастіше застосовується саме дизельне. Це пояснюється малим рівнем вибухонебезпечності.

Сучасний дизель-електрогенератор успішно використовується широким колом споживачів для вироблення електроенергії в автономних і напівавтономних умовах, що не залежать від всіляких центральних систем постачання енергії. У тандемі з обслуговуючими системами ці генератори цілком відповідають поняттю «автономна дизельна електростанція».

Переваги і сфера використання дизельних генераторів

Головні плюси, якими відрізняються електрогенератори — їх портативність і незалежність від центральної електромережі. Вони оптимальні для приміщень, де відсутня центральна електромережа.

Область застосування таких генераторів досить широка і повністю виправдана характерними рисами механізму:

 • великий обхват потужностей;

 • високий рівень економії;

 • надійність і довговічність пристрою;

 • відсутність гучних шумів при роботі;

 • компактність;

 • безпека;

 • високі екологічні показники.

Також дизель-генератори відрізняються ремонтопридатністю. Якщо раптом з якихось причин пристрій припине коректно функціонувати, вам не доведеться повністю міняти його. Достатньо лише звернутись за допомогою до фахівців, які зможуть вчасно виправити ситуацію.

Сучасний електрогенератор дизельний незамінний на дачах і водному транспорті, будучи джерелом постійної енергії. Він також необхідний для тимчасового живлення електричного обладнання на різних складах і торгових майданчиках. У господарстві він стане у нагоді, та забезпечить живленням усі електроінструменти.

Нарешті, дизельні генератори часто використовуються як резервні джерела електроенергії в місцях, де потрібен постійний і безперебійний потік електрики, який не буде залежати від перепадів центральної електромережі. В цьому випадку електрогенератори працюють під час збою живлення і перебоїв основного джерела енергії.

Найвища якість за доступною ціною

Варто відзначити, що електрогенератори дизельні коштують трохи дорожче за бензинові, проте ця ціна повністю виправдана високою якістю і універсальністю обладнання. Подібні механізми не тільки економлять паливо, але і відмінно функціонують у закритих приміщеннях та на відкритому повітрі. Вони надійні і прості у використанні.

Всі моделі електрогенераторів, які присутні у каталозі «‎Агротехніка»‎ пройшли тести і повністю придатні для активної, тривалої роботи. Товари мають сертифікати якості та  схвалені світовим співтовариством.

Інтернет-магазин «Агротехніка» пропонує купити дизельний електрогенератор, здатний полегшити і прикрасити ваше господарське життя. Ми завжди готові надати безкоштовну консультацію і допомогти визначитись з вибором оптимальної моделі.

На всю техніку, що знаходиться у каталозі, дається гарантія, а тому ви без зусиль зможете скористатись безкоштовною допомогою фахівців сервісного центру протягом усього гарантійного періоду.

Інтернет-магазин «Агротехніка» — сучасне, доступне і функціональне обладнання для вашого господарства.

 

Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн
Виробники