Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Бульдозери

 Бульдозери: види, характеристики та ціни

Багато великих промислових та будівельних компаній бажають купити бульдозери для виконання пошарової розробки, переміщення ґрунту на невеликі дистанції, допоміжних завдань у будівництві, меліорації та інших завдань. Трактори-бульдозери відрізняються за тяговим класом та потужністю. Дані агрегати є універсальною спецтехнікою, яку застосовують у різних сферах життєдіяльності. Купити новий бульдозер можна в інтернет-магазині Агротехніка. Швидка та безпечна доставка, зручні умови оплати та вигідні ціни – одні з найвизначніших переваг нашої компанії.

Сфери застосування спецтехніки бульдозер

Насамперед нові бульдозери призначені для пошарової розробки ґрунту та переміщення його на короткі дистанції. Але також цю техніку ефективно використовують у таких цілях:
 • Зняття родючого поверхневого шару ґрунту для підготовки майданчика;
 • Переміщення ґрунту в місце роботи одноковшового екскаватора, щоб завантажити його в транспорт або для відсипання у відвал;
 • Розробка неглибоких каналів із переміщенням ґрунту у відвали;
 • Зачищення пологих укосів для основ під фундамент споруд, при плануванні трас та інших майданчиків;
 • Зачищення території під час організації під'їзних доріг;
 • Розрівнювання ґрунту на відвалах.

Який купити трактор-бульдозер?

Залежно від технічних характеристик транспорт може застосовуватись у тих чи інших умовах. Сучасні моделі виробляються під будь-який клімат, пору року та дорожнє покриття. За тяговим зусиллям навантажувачі-бульдозери класифікують на такі типи:
 • Малопотужні. Призначені для виконання високоточних робіт за умов невеликого простору. Серед основних сфер застосування відзначають будівництво, ландшафтний дизайн, укладання доріг. Найкомпактніший транспорт не перевищує ваги 7,5 тонн і оснащений силовим агрегатом з потужністю 63 к/Вт.
 • Середньопотужні. Продаж бульдозера такого типу насамперед затребуваний у землерийній сфері. Маса агрегату може сягати 40 тонн. Двигун розвиває потужність у середньому 230 к/Вт. У комплектацію входить гідромеханічна трансмісія, гідравлічна система контролю. Техніка виконує ті ж завдання, але у більш швидкі терміни та у великих обсягах.
 • Важкі бульдозери. Створені для найскладніших за обсягом та тяговим зусиллям робіт. Обладнані найпотужнішими двигунами та мають масу від 50 до 70 тонн. Важкі моделі оснащені вузлами підвищеної міцності та ресурсом роботи. Відповідно вартість бульдозера найвищого тягового класу збільшена.

Види відвалів бульдозера

По колісній базі всі бульдозери класифікують на гусеничні та колісні. Найважчі моделі виготовляються на гусеничному ході. Колісні агрегати виготовляються для допоміжних робіт на заміну автогрейдерам, відрізняються підвищеною прохідністю та середніми показниками потужності. За допомогою їх готують з'їзд та планування траси. Також бульдозери поділяють за типом відвалу:
 • Прямий відвал. Є лобовим листом зігнутої по вертикалі форми і абсолютно рівним по горизонталі. Залежно від класу може бути з бічними щитками поворотної та нерухомої функції. Агрегати для мерзлого та твердого ґрунту укомплектовані неповоротним відвалом. Обидва варіанти можуть регулюватися кутом поздовжнього нахилу.
 • Сферичний відвал. Є симбіозом лобового і бокового листів, які розташовані під кутом 25 градусів. Сферичний відвал дозволяє суттєво знизити втрати ґрунту, у зв'язку з чим бульдозери з ним ефективно застосовують для переміщення сипких та розпушених матеріалів.
 • Напівсферичний відвал. Один із універсальних варіантів, що поєднують за функціями обидва попередні види. Відрізняється комфортним та простим управлінням.
 • Спеціалізований відвал. Представлений додатковою комплектацією укосником, уширювачем, спецтехнікою для вугілля та побутових відходів. Як варіант, бульдозер-екскаватор, що представляє собою одночасно і відвал, і ківш зворотної лопати.

Основні технічні характеристики

При покупці бульдозера рекомендуємо звертати увагу на такі конструктивні та технічні нюанси, як двигун, трансмісія, вид відвалу, параметри окремих вузлів. Моделі з турбованим двигуном відрізняються вищим ККД за рахунок переробки та використання відпрацьованих газів, зменшеною витратою палива та підвищеним крутним моментом. Трансмісія представлена ​​такими видами: механічна, гідростатична та гідромеханічна. Найбільш надійною вважається остання. Також важлива ширина гусениці, параметри тиску на ґрунт, конструктивні особливості відвалу, його висота, ширина та об'єм, максимальна глибина.

Ціни на бульдозери

Вартість бульдозера вказана на нашому сайті. Багато моделей доступні на замовлення. Ціну бульдозера уточнюйте у наших менеджерів.

Чому варто купувати в Агротехніці?

Інтернет-магазин Агротехніка спеціалізується на продажу сільськогосподарського, аграрного та будівельного трактора. У нашому асортименті понад тисячу моделей від виробників з Європи, Азії та Америки. Замовлення бульдозера можливе через онлайн-формат. Для цього залиште заявку на сторінці сайту або контактні дані. Наші спеціалісти зв'яжуться з вами найближчим часом.
Переваги нашої компанії:
 • Співпраця з всесвітньо відомими виробниками техніки;
 • вигідні ціни, завдяки правильно налагодженій логістиці та лояльним партнерським відносинам з виробниками;
 • Широкий асортимент – більше тисячі моделей представлено на сайті з детальним описом, характеристиками та якісними фото;
 • Зручні способи оплати;
 • Доставка по всій Україні – доставляємо транспорт перевізником чи власними силами;
 • Гарантія від виробника на 12-36 місяців від моменту покупки.
Виробники