Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Граблі для мінітрактору

 Особливості вибору граблів для мінітрактора

Фермери та дачники, які займаються тваринництвом, знають чудово для утримання коней, великої та дрібної рогатої худоби необхідний великий запас сіна. У свою чергу сіно необхідно під час сушіння ворушити, щоб воно не зіпсувалося, після чого потрібно його зібрати у валки і затюкувати. Для ворошіння та збору у валки рекомендується до покупки ворошилка для мінітрактора. Механізований процес відбувається швидше в десятки разів і не такий трудомісткий як ручне зворушення та збирання. Після збору у валки відбувається процес тюкування спеціальною машиною.
Крім того, якщо ви займаєтеся заготівлею кормів на продаж, за допомогою ворошилки на мінітрактор можна зробити рентабельним тваринницький бізнес у селі та вигідно виконувати послуги з сінозаготівлі на замовлення. Розберемо докладніше різновиди агрегатів та особливості їх експлуатації, позитивні та негативні сторони.

Про валкові граблі «Сонечко»

Валкові граблі для мінітрактора «сонечко» - застосовуються для збирання тільки сухої трави. Комплектації «сонечко» використовуються для ворошення підв'яленої та збирання сухої трави. Також можна розкидати та здвоювати сусідні валки за допомогою таких граблів для міні-трактора. Купити їх можна недорого, що позначається на їх високій популярності. Всі вони мають продуману та збалансовану конструкцію, що також робить їх найпопулярнішими серед інших видів конструкцій ворошилок. Граблі для міні-трактора застосовуються на різних площах, незалежно від типів ґрунтів. Термін служби втрати перших спиць великий – до 8-10 років. Після невеликого зварювального ремонту служать і надалі довгі десятиліття. Є граблі до міні-трактора та іншої конструкції.

Про поперечні ворошилки

Поперечні ворошилки - агрегати, що мають найпростішу конструкцію і невелику вагу. Використовуються не для збирання сіна та трави, а для її складування у валки. Незважаючи на невеликий потенціал, також часто купуються та використовуються у сільському господарстві.

Стрічкові агрегати

Стрічкові граблі на мінітрактор – навісні агрегати, без коліс, що мають невелику вагу та широке захоплення. Коштують дорожче за ворошилки «сонечко» і поперечні конструкції. Виконують функції ворошення, збирання, розкидання.

Роторне обладнання

Роторні конструкції – активне обладнання, що працює від валу відбору потужності. Весь комплекс робіт (ворошення, збирання, формування валків) виконують ефективно та якісно. Є мрією більшості фермерів, але серед інших граблів для міні-трактора ціна надто висока, і далеко не кожному «по кишені».
Під час зборів або формування валків необхідно рухатися зі швидкістю 5-6 км/год. Для виконання техніки ворошення зазвичай трактор рухається швидше. Такий режим роботи дозволяє збільшити у кілька разів продуктивність праці в порівнянні з ручною роботою.
Примітно, що одні конструкції застосовують лише для формування валків та збирання сіна, його ворошення. Але часто агрегати застосовуються, якщо необхідно прибрати бур'ян з городу або бадилля після збирання врожаю.
Також ви можете купувати та використовувати будь-який тип гребки до мінітрактору не тільки для виконання власних потреб, але й завдань на замовлення. Тим самим швидше агрегат окупиться за сезон і принесе прибуток.

Як вибрати граблі для мінітрактору?

При виборі агрегату звертайте увагу на такі параметри, як:
  • потужність мінітрактора;
  • ширина захвату;
  • площа ділянки, де виконується робота.
Звичайно, широкозахватним обладнанням складно працювати на невеликій ділянці, а для широкого степу з великою площею сіножаті недоцільно застосовувати агрегати з невеликим захопленням. Тому порівнюйте потужність техніки, захоплення обладнання, площу для роботи. Виходячи з потреб, купуємо граблі для міні-трактора.
 Наше завдання не так зробити все, щоб ви купили недорого граблі на мінітрактор, скільки підібрати модель під потужність техніки, заповнити потреби в агрегаті. Фахівці проконсультують вас з обладнання та експлуатації.
  • Як правильно виставляти кут для виконання певного завдання?
  • Яку швидкість найкраще виставляти на тракторі під час виконання конкретної роботи.
  • Як правильно обслуговувати компоненти агрегату, щоби вони прослужили довше.
  • Як правильно виставити рівень для збирання.
Усі запропоновані агрегати пройшли сертифікацію. На обладнання діє гарантія – до 12 місяців. Тому ми рекомендуємо купити граблі до міні-трактора не «з рук», а в перевіреному інтернет-магазині agrotechnika. Термін доставки до будь-якого населеного пункту України – 1-3 доби.
До нас нами може бути запропонована не тільки сінозворушувач для мінітрактора, але й інше пасивне, активне обладнання. З усіх питань, консультацій звертайтесь до відділу продажу. Крім самих продажів займаємося сервісним гарантійним та післягарантійним обслуговуванням техніки та агрегатів.
Виробники