Укр Рус
  • НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактору
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!

Граблі для мінітрактору

 Особливості вибору граблів для мінітрактора

Фермери та дачники, які займаються тваринництвом, знають чудово для утримання коней, великої та дрібної рогатої худоби необхідний великий запас сіна. У свою чергу сіно необхідно під час сушіння ворушити, щоб воно не зіпсувалося, після чого потрібно його зібрати у валки і затюкувати. Для ворошіння та збору у валки рекомендується до покупки ворошилка для мінітрактора. Механізований процес відбувається швидше в десятки разів і не такий трудомісткий як ручне зворушення та збирання. Після збору у валки відбувається процес тюкування спеціальною машиною.
Крім того, якщо ви займаєтеся заготівлею кормів на продаж, за допомогою ворошилки на мінітрактор можна зробити рентабельним тваринницький бізнес у селі та вигідно виконувати послуги з сінозаготівлі на замовлення. Розберемо докладніше різновиди агрегатів та особливості їх експлуатації, позитивні та негативні сторони.

Про валкові граблі «Сонечко»

Валкові граблі для мінітрактора «сонечко» - застосовуються для збирання тільки сухої трави. Комплектації «сонечко» використовуються для ворошення підв'яленої та збирання сухої трави. Також можна розкидати та здвоювати сусідні валки за допомогою таких граблів для міні-трактора. Купити їх можна недорого, що позначається на їх високій популярності. Всі вони мають продуману та збалансовану конструкцію, що також робить їх найпопулярнішими серед інших видів конструкцій ворошилок. Граблі для міні-трактора застосовуються на різних площах, незалежно від типів ґрунтів. Термін служби втрати перших спиць великий – до 8-10 років. Після невеликого зварювального ремонту служать і надалі довгі десятиліття. Є граблі до міні-трактора та іншої конструкції.

Про поперечні ворошилки

Поперечні ворошилки - агрегати, що мають найпростішу конструкцію і невелику вагу. Використовуються не для збирання сіна та трави, а для її складування у валки. Незважаючи на невеликий потенціал, також часто купуються та використовуються у сільському господарстві.

Стрічкові агрегати

Стрічкові граблі на мінітрактор – навісні агрегати, без коліс, що мають невелику вагу та широке захоплення. Коштують дорожче за ворошилки «сонечко» і поперечні конструкції. Виконують функції ворошення, збирання, розкидання.

Роторне обладнання

Роторні конструкції – активне обладнання, що працює від валу відбору потужності. Весь комплекс робіт (ворошення, збирання, формування валків) виконують ефективно та якісно. Є мрією більшості фермерів, але серед інших граблів для міні-трактора ціна надто висока, і далеко не кожному «по кишені».
Під час зборів або формування валків необхідно рухатися зі швидкістю 5-6 км/год. Для виконання техніки ворошення зазвичай трактор рухається швидше. Такий режим роботи дозволяє збільшити у кілька разів продуктивність праці в порівнянні з ручною роботою.
Примітно, що одні конструкції застосовують лише для формування валків та збирання сіна, його ворошення. Але часто агрегати застосовуються, якщо необхідно прибрати бур'ян з городу або бадилля після збирання врожаю.
Також ви можете купувати та використовувати будь-який тип гребки до мінітрактору не тільки для виконання власних потреб, але й завдань на замовлення. Тим самим швидше агрегат окупиться за сезон і принесе прибуток.

Як вибрати граблі для мінітрактору?

При виборі агрегату звертайте увагу на такі параметри, як:
  • потужність мінітрактора;
  • ширина захвату;
  • площа ділянки, де виконується робота.
Звичайно, широкозахватним обладнанням складно працювати на невеликій ділянці, а для широкого степу з великою площею сіножаті недоцільно застосовувати агрегати з невеликим захопленням. Тому порівнюйте потужність техніки, захоплення обладнання, площу для роботи. Виходячи з потреб, купуємо граблі для міні-трактора.
 Наше завдання не так зробити все, щоб ви купили недорого граблі на мінітрактор, скільки підібрати модель під потужність техніки, заповнити потреби в агрегаті. Фахівці проконсультують вас з обладнання та експлуатації.
  • Як правильно виставляти кут для виконання певного завдання?
  • Яку швидкість найкраще виставляти на тракторі під час виконання конкретної роботи.
  • Як правильно обслуговувати компоненти агрегату, щоби вони прослужили довше.
  • Як правильно виставити рівень для збирання.
Усі запропоновані агрегати пройшли сертифікацію. На обладнання діє гарантія – до 12 місяців. Тому ми рекомендуємо купити граблі до міні-трактора не «з рук», а в перевіреному інтернет-магазині agrotechnika. Термін доставки до будь-якого населеного пункту України – 1-3 доби.
До нас нами може бути запропонована не тільки сінозворушувач для мінітрактора, але й інше пасивне, активне обладнання. З усіх питань, консультацій звертайтесь до відділу продажу. Крім самих продажів займаємося сервісним гарантійним та післягарантійним обслуговуванням техніки та агрегатів.
Виробники