Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Автогрейдери

 Купити недорого автогрейдер з доставкою по Україні

Для виконання низки завдань у будівельній та комунальній галузях рекомендуємо недорого придбати автогрейдери з доставкою по Україні. Головне завдання спецтехніки – розрівнювання поверхні ґрунту перед будівництвом водоканалів.
Відвал з ножем регулюється по глибині, висоті, кутку для виконання певних завдань у конкретній ситуації. Цей орган регулюється за допомогою двигуна гідравлічним та механічним шляхом.

Особливості застосування

Техніка використовується у наступних напрямках.
 1. Вирівнювання подушки перед будівництвом аеродромів, мостів, багатоквартирних об'єктів.
 2. Стартові роботи перед будівництвом гідротехнічних споруд.
 3. Заміна бульдозера під час переміщення сипких вантажів, збирання території.
 4. Прибирання снігових насосів із доріг загального призначення, аеродромів та інших площ.
 5. Руйнування зледенілого покриву.
 6. Робота в парі з навантажувачем та екскаватором.
За рахунок високої швидкості виконується великий обсяг робіт. Зазвичай, за допомогою бульдозера виконуються стартові роботи з вирівнювання території, тоді як фінішне планування здійснюється за рахунок грейдера. Вартість робіт із проекту істотно знижується при використанні такої комбінації техніки.

Градація за потужністю

На сайті «Агротехніка» можна купити комплектацію нового автогрейдера за наступними типами потужності.
 • Легкі варіанти потужністю до 75 сил, які використовуються для виконання дрібних завдань або робіт у обмежених умовах.
 • Середні комплектації до 140 кінських сил, які працюють з різними ґрунтами, у тому числі з ґрунтами третього ступеня.
 • Тяжкі комплектації – техніка, що має потужність до 200 кінських сил.
 • Надважкі машини – техніка від 200 кінських сил та вище. Показники досягають до 400 сил.
Ваше завдання зателефонувати до відділу продажів, розповісти нам, для яких цілей потрібна техніка, яка вартість автогрейдера вас влаштовує. Фахівці підбирають комплектацію техніки виходячи з ваших потреб та бюджету. Крім двох відвалів з ножем, багато видів техніки комплектуються розпушувачами. Дані розпушувачі розбивають кірку льоду, руйнують щільний шар ґрунту перед розробкою ґрунту на території.

На що звертаємо увагу при покупці спецтехніки?

При виборі техніки радимо звертати увагу на такі характеристики автогрейдера. Продаж передбачає вибір середніх та важких комплектацій.
 • Вага. Чим вище маса, тим сильніша чіпкість із ґрунтом, щебенем, піском, глиною, іншою фракцією, з якою працює техніка.
 • Потужність - прямий показник, від якого залежить тягове зусилля техніки.
 • Колісна формула. Пропонуються комплектації з двома чи трьома провідними осями. Від кількості провідних осей залежить прохідність техніки та її тягове зусилля, що важливо під час роботи з важкими ґрунтами. Звертайте увагу на колісну формулу, коли вибираєте комплектацію автогрейдера. Вартість безпосередньо залежить від кількості провідних осей, виробника техніки та інших показників.
 • Кут розвороту та показник передавального числа. Передатне число на задню, середню та передню вісь, дізнавайтеся в характеристиках моделі або просто телефонуйте у відділ продажу, щоб фахівці допомогли підібрати комплектацію автогрейдера за цим показником. Ціну уточнюйте у спеціалістів. У даних товару вказаний кут повороту шарнірної рами та коліс.
 • Трансмісія. На всіх комплектаціях встановлюється сучасна гідромеханічна трансмісія з багатодисковим зчепленням. На сайті можна купити автогрейдери китайського виробництва з трансмісією німецького або іншого європейського виробництва.
 • Особливості управління. Усі робочі процеси здійснюються за допомогою багатоканальної клапанної системи керування.

Які саме автогрейдери пропонуються?

Здебільшого на сайті «Агротехніка» виставлено товарні позиції китайських виробників, які добре зарекомендували себе на світовому ринку. З одного боку, новий автогрейдер коштує відносно недорого, з іншого – часткове імпортозаміщення систем дозволило збільшити експлуатаційний термін 1,5-2 рази. Наприклад, встановлюється трансмісія німецького виробництва чи управління, розроблене американським брендом. Запропонована техніка розроблена для роботи в температурних умовах -40 оС-+40 оС. Створена для цілодобової безперервної роботи.
 
У кабіні дотримується комфорту для водія. Регулюється положення керма чи сидіння. Вбудовано повноцінне кліматичне обладнання: піч, кондиціонер, вентилятор. Продаж автогрейдерів передбачає повну оплату у будь-якій формі, купівлю в кредит та за лізингом.
 
Ми розуміємо, що для компанії клієнта важлива ціна, тому пропонується комплектація автогрейдерів на будь-яких вигідних умовах.
 
Телефонуйте у відділ продажу та замовляйте спецтехніку. Автогрейдер надходить через 1-3 дні після залишеної заявки.
Фільтр
Виробник
Потужність, к.с.
Виробники