Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Спецтехника

 Купити спецтехніку з швидкою доставкою по Україні

Компанією «Агротехніка» продається спецтехніка для виконання виробничих завдань в Україні: різних видів будівництва, комерційних вантажоперевезень, сільського господарства у великих масштабах. Розберемо основні напрямки.

Автогрейдери

Ця техніка використовується для будівельних, земляних, транспортувальних завдань. За допомогою автогрейдерів виконується вирівнювання та планування території, формування укосів перед будівництвом аеродромів, доріг, багатоквартирних будинків. Крім того, автогрейдери дозволяють швидко забрати снігові наноси з доріг на великих площах. На сайті ви можете купити спецтехніку такого напрямку для виконання перерахованих вище завдань. Продаємо комплектації з розпушувачем та без розпушувача від різних світових виробників за прийнятною ціною.

Бетонозмішувачі

Компанія «Агротехніка» пропонує купити різні комплектації різних автобетонозмішувачів, які перевозять із заводу готові бетонні розчини по 9-12 м3. Таким чином, залишається безперервним процес будівництва багатоквартирних будинків, доріг, мостів, водоканалів та інших великих об'єктів. Бронюйте спецтехніку недорого з швидкою доставкою по Україні від надійних виробників.

Бульдозери

Така техніка потрібна для вирівнювання територій та формування укосів, зрізу родючого шару перед формуванням будівельного майданчика, облаштування насипів, вирівнювання територій, зачистки від будівельних завалів та інших завдань. На сайті представлено великий каталог спецтехніки різної потужності. На сайті купуйте дрібні, середні та великі бульдозери, виходячи з ваших потреб.

Вібраційні котки

Для виконання таких завдань як ущільнення щебеню, ґрунту, асфальту, піску, відсіву купується спецтехніка - вібраційні катки. Такий процес ущільнення перевищує термін придатності дорожнього та іншого покриття. Найчастіше ковзанками ущільнюють подушку перед укладанням тротуарів, дорожнього покриття загального призначення, майданчики перед будівництвом багатоквартирних будинків, торгових центрів, інших об'єктів. Також сайт магазину будівельної спецтехніки пропонує купити моделі віброкатків для ландшафтного облаштування, виконання певних комунальних завдань.

Самоскиди

Використовуються самоскиди для перевезення різних сипких вантажів: щебеню, піску, зерна насіння, вивезення будівельного сміття. Продається потужна техніка із вантажопідйомністю до 25-32 тонн, залежно від комплектації. Така техніка є необхідністю для сільськогосподарських, транспортних компаній, будівельних організацій. Усередині всі моделі оснащені сучасним кліматичним обладнанням: кондиціонером, обігрівачем, вентилятором. Є спальна полиця. Техніка зарекомендувала себе в експлуатації.

Навантажувачі фронтальні

Фронтальні навантажувачі необхідні механізації основних процесів у кар'єрі, сільське господарство, будівельної галузі, на оптових базах. Техніка застосовується для навантаження, перевалки, транспортування сипких вантажів на невеликі відстані, збирання території. Також продаються вилкові навантажувачі, телескопічні аналоги, що використовуються на великих складах відкритого типу. Здійснюється продаж нової спецтехніки від виробників Everun, Hyundai, Changlin, Bobcat, CHL. Таким чином, купуєте комплектації від китайських, корейських, американських виробляючих компаній, які відомі у всьому світі.

Шасі

На сторінках сайту продажу спецтехніки дивіться якісні комплектації вантажівок-шасі. Техніка використовується для різних потреб середнього та великого транспортного бізнесу. Виділяють такі шасі:
 • ізотермічні;
 • рефрижераторні;
 • самоскидні;
 • укомплектовані кранами маніпуляторами та пандусами;
 • автовози;
 • контейнеровози.
На сайті купуйте шасі від виробників FAW Tiger, HOWO, JAC. Всі ці моделі добре себе зарекомендували за якістю збирання. Усередині салону зручні сидіння, є кліматичне обладнання, в тому числі кондиціонер. Є спальна полиця. Бронюйте спецтехніку в Києві зі швидкою доставкою по Україні.

Екскаватори

Виконують екскаватори різну роботу:
 • розробка ґрунту та розпушування гірських порід;
 • розробка ровів та котлованів;
 • вирівнювання рельєфу;
 • розчищення території;
 • навантаження та транспортування порід.
На сайті представлена ​​велика кількість колісної спецтехніки, вартість якої швидко окупається на виробництві.
Замовляйте будь-яку комплектацію з доставкою по Україні. Товар надходить через 1-3 дні. Оплачуєте будь-яку модель одразу при отриманні або придбати комплектацію під вигідні кредити. Ціна спецтехніки уточнюється у відділі продажу.
Виробники