Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Сівалки для мототрактора

 

Сівалки для мототрактора

Сівалка, купити яку можна у нас — один з найважливіших інструментів у будь-якому фермерському господарстві. Від неї залежить швидкість і якість посіву культури, а значить і якість кінцевої продукції. Це сільськогосподарське обладнання дозволяє значно зменшити додаткові роботи.

Зернові сівалки в основному призначені для великих площ. Ширина захоплення — до 18 м. Це дозволяє засіяти поле відносно швидко. Крім того, ви можете змінювати глибину закладки насіння. Багато комбінованих машин одночасно удобрюють землю, та вносять у кожну лунку підгодівлю трохи нижче, ніж зерно. Це дозволяє створити максимально комфортні умови для розвитку рослини.

Механізована посадка допомагає не тільки коректно розкласти зерно на полі, удобрити його, але і присипати та вирівняти землю. Цьому сприяють спеціальні пристосування, які засипають борозну, і катки, що ущільнюють грунт.

Також існують сівалки, які крім зернових можуть здійснювати посадку і інших типів насіння. Для господарств, що спеціалізуються на овочевих культурах, існують конструкції, призначені для посіву насіння різної величини. Для цього машина комплектується двома видами висівних барабанів. 

Сівалки, призначені для роботи на полях та відносно великих ділянках, приєднуються до мототракторів та мотоблоків.

Вибір сівалки 

Щоб купити сівалку, враховують такі нюанси як розмір поля, яке потрібно засіяти, якість грунту, які рослини фермер збирається вирощувати та інше.

Якщо площа ділянки велика, то рекомендується вибирати широкозахватні сівалки. Крім того, краще зупинитись на такій машині, яка може пристосуватись до різного рельєфу для того, щоб регулювати глибину закладки насіння.

Для важких або кам'янистих грунтів бажано вибирати сівалки з дисковими сошниками, а для легкішого підійдуть анкерні.

Перед тим, як купити сівалку в Україні, потрібно визначитись, яку культуру або ряд культур буде вирощувати господарство. Від цього залежить, яку саме сівалку купувати — зернову, овочеву або комбіновану.

Також слід з'ясувати у продавця, наскільки складно налаштовувати механізм, чи можна регулювати міжряддя, чи легко знайти запчастини. Та чи підійде для вас сівалка ціна якої не надто висока.

 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн
Виробники