Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Автогрейдери Shantui

 Автогрейдери - спецтехніка важкого класу, яка застосовується в різних напрямках промисловості та будівництва. Її використовують при облаштуванні автомагістралей, гідротехнічних споруд, мостів. Такі машини дозволяють значно підвищити продуктивність всіх процесів під час профілювання та планування ґрунту на нульовому етапі будівництва або під час благоустрою територій. Дорожньо-будівельна техніка універсальна і може використовуватися в холодну пору року. В Україні раціонально задіяти автогрейдери у комунальній сфері для очищення доріг від снігу, ожеледиці, сміття. Як робочий орган такої спецтехніки частіше використовується відвал, спеціальний ніж. Однак список доступних для агрегатації наважок ширший. Тому вибір залежить суб'єктивно від цілей застосування спецтехніки, особливостей ділянки, включаючи тип ґрунту, рельєфу.

У продажу в Україні представлені моделі різних виробників. Каталоги наповнені презентаціями моделей від топових японських, американських та європейських брендів. Однак останні кілька років акцент все більше зміщується на автогрейдери Shantui. Рішення купити техніку від відомого китайського бренду цілком виправдане, адже за функціональністю та надійністю вона нічим не поступається, а обходиться набагато дешевше, у тому числі в обслуговуванні та ремонті. Всі комплектуючі на автогрейдери Шантуй виготовляються із міцних та зносостійких матеріалів, стійких до корозії та іншої несприятливої дії, за рахунок чого забезпечується тривалий термін експлуатації спецтранспорту з мінімальними вкладеннями у сервісне обслуговування.

Основні переваги китайських автогрейдерів Шантуй

Автогрейдери торгової марки Shantui — не просто надійна і перевірена спецтехніка, ефективність якої доведена навіть у найжорсткіших умовах експлуатації. Це потужні машини, здатні спростити вирішення технічно дуже складних завдань у сільському господарстві, різних секторах економіки, гірничодобувної промисловості.

Якщо лаконічно визначити переваги, за які варто купити автогрейдер китайської компанії Shantui, то вони полягають у наступному:

  • висока функціональність - комплектація грейдерів за необхідності варіюється, тому її можна задіяти під різні цілі;
  • зручність і безпека управління - щоб забезпечити комфорт оператора, кабіни на спецтехніці цього бренду створюються просторими і з максимально можливим склінням, ретельно прорахуються кути огляду, щоб забезпечити велике захоплення, в комплектації кабіни йдуть ергономічні, чуйні органи управління, передбачена інформативна панель, комфортне крісло;
  • безвідмовність та надійність - в основі кожної моделі автогрейдера, представленої виробником Шантуй, використовуються тільки міцні та зносостійкі комплектуючі, а також впроваджується функціональна електрична система контролю роботи всіх приладів та наважок, застосовується вдосконалена гідравліка, що підвищує ефективність виконання робіт при полегшенні дій оператора.

Відвал та ніж, які йдуть у базовій комплектації, створюються з легованих марок сталі. Вони мають не лише солідний запас механічної міцності, а й відмінні показники антикорозійної стійкості. Для підвищення безпеки передбачається резервні системи керування та гальмування, блокування робочого обладнання.

Всі Автогрейдери Шантуй ідеально адаптовані під кліматичні умови України. Вони можуть безпроблемно експлуатуватися в широкому діапазоні робочих температур -40 ... +40 ° С.

Конструкційні особливості

Продаж такої спецтехніки представлений дуже різноманітно. Немає проблем для того, щоб підібрати автогрейдер бренду Шантуй під конкретний спектр завдань. Наприклад:

  • якщо потрібно виконувати роботи переважно на невеликих ділянках, де обмежений простір, підійдуть більш маневрені та легковагі моделі з шарнірно-зчленованою рамою;
  • для задач підвищеної складності з екстремальними навантаженнями доцільно купити автогрейдер Shantui з жорсткою рамою, проте в цьому випадку необхідно розуміти, що маневреність буде на порядок нижче за рахунок громіздкості спецтехніки.

Вага та розміри - важливі характеристики, які неодмінно враховуються при виборі автогрейдера. В асортименті китайського виробника є моделі легкого, важкого, середнього та особливо важкого класу. Чим важчий клас, тим більший потенціал потужності. Однак це позначається і на витраті палива, витратах на обслуговування, що варто брати до уваги, підбираючи автогрейдера Шантуй, щоб його експлуатація була фінансово рентабельною.

Популярний китайський виробник Shantui має повне розуміння нюансів застосування важкої спецтехніки, адже фахівці компанії постійно моніторять і досвід користувача. Тому пропонують моделі з різним радіусом повороту, поворотними характеристиками відвалу та іншими варіативними параметрами.

Фільтр
Виробник
Потужність, к.с.
Очистити вибір
Виробники