Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Базова та додаткова комплектація мінітракторів

Як відомо, той самий мінітрактор може бути укомплектований зовсім по-різному. І варіації такої комплектації ми сьогодні розглянемо нижче. Зокрема, розглянемо базове та можливе додаткове оснащення техніки.

Базова та додаткова комплектація мінітракторів

Базова комплектація

Як правило, в базовий набір до мінітрактора йде ЗІП-комплект (основні запчастини, які можуть стати в нагоді для планового обслуговування). Також трактори в такій комплектації оснащені датчиками на панелі приладів – лічильником мотогодин, покажчиком температури охолоджуючої рідини, показником тиску масла в моторі, амперметром/вольтметром.

Завжди з трактором йдуть колеса (проте не завжди такі, які потрібні саме вам).

Зазначимо, що продавець не завжди комплектує техніку та цими складовими, тому не забувайте уточнювати цей момент перед покупкою мінітрактору.

Додаткова комплектація

Коли ми вже відзначали колеса, повернемося до них. Іноді можна придбати додаткові шини, наприклад, садово-паркового типу з широким протектором без глибокого малюнка. Такі не шкодять газону і не розпушують ґрунт. Також завжди можна залишити запит на обладнання трактора кабіною та комфортнішим місцем водія з гарною амортизацією (важливий момент, якщо плануєте працювати багато і за будь-якої погоди).

Мінітрактори також обладнуються гідророзподільником. Зауважимо, що краще уточнити про наявність так званого «плаваючого» режиму. Гідравлічний розподільник також може бути представлений у 3-х основних видах:

  • З одним гідровиходом (можлива робота тільки з одним інструментом, а при зміні навішування із задньої на передню потрібно перепідключати шланг);
  • З двома гідровиходами (можна використовувати два інструменти або працювати з більш складним обладнанням – поворотним відвалом, шнековим прибиральником снігу тощо);
  • З трьома гідровиходами (робота зі складним інструментом + навішування або мініескаватором. фронтальним навантажувачем та іншим важким обладнанням).

Звичайно, чим багатша комплектація, тим вища ціна мінітрактора. Однак завдяки таким варіаціям ви самі маєте право вирішувати, яку машину і пощо брати. Зручно, вигідно та цілком логічно. 

Виробники