Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Бензиновий чи дизельний мінітрактор?

Незважаючи на велику різноманітність мінітракторів, умовно їх можна розділити на два великі типи – бензинові та дизельні. Тобто. ті, які працюють на бензині та дизельному паливі.

Бензиновий чи дизельний мінітрактор?

У кожного з них є свої переваги та недоліки. Розглянемо їх нижче. Можливо, у майбутньому вам це допоможе не припускатися помилок при виборі мінітехніки для особистого користування.

Бензинові мінітрактори

Бензинові двигуни мають одну істотну перевагу – відносно тиха робота. Крім того, вони безперебійно працюють і в спеку, і в холод (чого не скажеш про дизельні мотори). Легко заводяться і прості у технічному обслуговуванні.

Однак бензинові моделі мають негативні сторони. Зокрема, швидке зношування та велика витрата палива.

Дизельні мінітрактори

Дизельний двигун у мінітракторі більш популярний через свою довговічність та більшу продуктивність. Звичайно, коштує він дещо дорожчий за бензиновий. Та і його ремонт влетить вам у копійчину, якщо останній вийде з ладу.

Працює дизельний двигун досить голосно, проте паливо витрачає з більшою економією. Крім того, він здатний видавати відмінний показник потужності, що так потрібно за умов невеликого фермерського господарства.

Визначити, напевно, який краще двигун для мінітрактора, бензиновий або дизельний, допоможе консультація з професіоналом. Однак пам'ятайте, що вибір варто робити повністю ґрунтуючись на типі вашого господарства, обсязі територій та передбачуваних видах робіт.


 

Виробники