Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Бюджетні мінітрактори: з чим пов'язане підвищення попиту на українському ринку?

Останнім часом бюджетні мінітрактори випередили у продажах дорогі аналоги європейського та американського виробництва. Чому так сталося? Можливо, китайські мінітрактори - це те, що ідеально підійде для малого сільськогосподарського бізнесу? Давайте дізнаємось.

Бюджетні мінітрактори: з чим пов'язане підвищення попиту на українському ринку?

 Нещодавно було проведено соціальне опитування, в результаті якого з'ясувалося: бюджетні мото- і мінітрактори мають набагато більше прихильників, ніж західні дорогі аналоги. З чим це пов'язано і чи можна вважати такий вибір ефективним для приватного господарства? Давайте поговоримо.

Що пропонують бюджетні моделі?

Звичайно ж, бюджетні мінітрактори – це, насамперед, вигідна вартість. Незважаючи на більш значний технічний бік європейських та американських аналогів, попит на китайські моделі набагато вищий.

Варто також відзначити, що в умілих руках недорога сільгосптехніка може творити справжні дива, перевершуючи всі очікування. Пов'язано це з двома надзвичайно важливими особливостями..

  • На відміну від західних аналогів, бюджетні мінітрактори придатні до ремонту, запчастини до них завжди у вільному доступі, у великих кількостях. Ремонту піддаються як основні, так і допоміжні системи техніки.
  • Бюджетні моделі зовсім невибагливі до умов експлуатації та вимагають мінімального ТО. В цілому ж, вони ідеально підходять для всіх основних сільськогосподарських робіт, таких як оранка, боронування, косовиця, посів, збирання врожаю, транспортування вантажів та багато іншого

Є у купівлі бюджетної техніки ще один плюс – можливість додатково інвестувати кошти у розвиток фермерського бізнесу за рахунок застосування маловитратного мінітрактору.

Виробники