Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Що характерно для мінітрактору Shifeng SF240?

Мінітрактор під назвою Shifeng SF240 вважається надійним помічником, що допомагає вести промислове та домашнє господарство. Його основою є виготовлені з надійних і міцних компонентів, а також високий рівень надійності, відмінна потужність і, природно, адекватна вартість.

Що характерно для мінітрактору Shifeng SF240?

Якщо людина захотіла купити мінітрактор Shifeng - SF240, він може розраховувати на отримання сучасної техніки, що дозволяє виконувати різні роботи. З її допомогою здійснюється посадка дерев, посів зерна, орання землі, збирання врожаю тощо.

Механічне пристрій відрізняється певними характеристиками. Мова йде про:

 1. Триточкової навішування.
 2. Ремінний привод.
 3. Потужний акумулятор.
 4. Плоскі поля в робочій області.
 5. Широкий прохід.
 6. Комфортне регульоване сидіння на пружині.
 7. Наявність спеціальної скриньки з інструментами та причіпного пристрою.

Більш того, вибрати мінітрактор Shifeng - SF240 варто тому, що він включає всілякі датчики, завдяки яким не тільки полегшується робота, а й виходить вчасно провести технічне обслуговування. На панелі встановлені прилади типу покажчика температури, рівня масла, амперметра і так далі.

Дана модель має непогану маневреність, стійкість, непогане зчеплення з грунтом. Все це дозволяє виконувати роботу практично за будь-яких погодних умов.

Ключові переваги Shifeng SF240

Саме плюси мінітрактор Shifeng – SF240 змушують робити вибір на його користь. Після покупки подібної техніки важкі робочі процеси автоматично стають простим та захоплюючим заняттям. Переваги даного мінітрактора встигли оцінити багато власників дачних ділянок. Мова йде про:

 1. Приємний дизайн.
 2. Компактність.
 3. Відмінна потужність і тягова сила.
 4. Економія палива.
 5. Якісному обслуговуванні та комплектуючих.
 6. Вигідною вартістю.

В принципі, вищеописаний механічний пристрій вважається чудовим варіантом для того, щоб вести домашнє господарство, обробляти поля та невеликі присадибні ділянки, транспортувати вантаж та вивозити будівельне сміття. Незважаючи на великий вибір мінітракторів, багато досвідчених фермерів вважають за краще купувати саме цю модель, оскільки її характеристики говорять самі за себе і підтверджують її надійність, комфортність та економічність.

Де краще купувати цей мінітрактор?

Інтернет-магазин «Агротехніка» вважається чудовим місцем, де можна буде здійснити покупку практично будь-якої сучасної техніки буквально за кілька хвилин. Придбання продукції ще ніколи не було таким зручним та швидким.

На мінітрактори встановлені низькі та доступні кожному ціни. Окрім іншого, покупці можуть розраховувати на оформлення кредиту на непоганих умовах. Все, що потрібно буде зробити – зателефонувати консультанту, розповісти про свої побажання та надіслати стандартний пакет документів. Інтернет-магазин став таким затребуваним, оскільки тут гарантується швидка доставка, адекватні ціни та виключно якісні товари.

Мінітрактор Shifeng SF240 є такою технікою, яка точно не розчарує клієнта, а навпаки, виправдає його очікування та дозволить легко та швидко справлятися з такою роботою, на яку раніше витрачався практично цілий день.

Виробники