Укр Рус
 • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
 • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Подрібнювач соломи – незамінне обладнання на фермі

В рамках фермерських господарств часто використовуються подрібнювачі соломи, яке дуже зручне для перемелювання сіна, соломи та інших кормових культур, призначених для підживлення домашніх тварин.

Подрібнювач соломи – незамінне обладнання на фермі

Гостра потреба в таких подрібнювачах існує, тому що оброблені корми часто дуже грубі і погано перетравлюються тваринами. У зв'язку з цим фермери змушені їх додатково перемелювати, додаючи різні корисні добавки і поживні елементи.

Зовнішній вигляд та принцип роботи подрібнювача соломи 

Умовно подрібнювачі можна розділити на два типи (на вигляд):

 • Промислові (великі машини, призначені для переробки великих обсягів сировини);

 • Компактні (підходять для домашнього використання та малих приватних ферм).

Зазначимо, що обсяг обладнання відбивається лише з обсягах перерабатываемого сировини. Принцип дії і у промислових, і компактних моделей повністю ідентичний. Переробка здійснюється у кілька етапів.

 1. За допомогою транспортера готова сировина без добавок надходить у приймальний бункер для подальшої обробки. Якщо сіно чи солома у тюках, їх потрібно обов'язково розв'язати.

 2. Далі сировина відправляється в подрібнювальний барабан зі спеціальними різцями. Тут проходить першорядне подрібнення продукту.

 3. Після сіно чи солома додатково подрібнюється дробаркою молоткового типу. Під впливом молотків вдається досягти рівномірного результату.

Після такої обробки продукт повністю готовий до використання та ідеально підходить для годування домашніх тварин на фермі.

Переваги подрібнювачів

Незважаючи на досить обмежений функціонал, подрібнювач соломи є цікавим та вкрай корисним обладнанням. Він має свої переваги.

 • Перероблена сировина використовується в повному обсязі, на всі 100%, тоді як від звичайних заготовок за допомогою косарки залишається 30-40% відходів. Це заощаджує бюджет фермерства.

 • Подрібнювачі можуть застосовуватися не тільки для трав'янистих рослин, але й успішно здатні перемолоти коренеплоди, кукурудзу та інші культури.

 • Машини мають достатню продуктивність (одна в середньому подрібнює до півтори тонни всього за годину роботи). Звичайно, що цей параметр більше залежить від розміру обладнання.

Подрібнювач соломи – справді необхідне обладнання №1 у списку ТОП сучасного фермерського господарства.

Виробники