Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Яке навісне потрібно мінітрактору восени

Мінітрактор — універсальна сільськогосподарська техніка, яка стане в нагоді в будь-яку пору року. З приходом осені настає час збирання врожаю, для якого потрібний певний набір навісного обладнання.

 

Яке навісне потрібно мінітрактору восени

У статті йдеться про базові навісні інструменти для осіннього періоду, які допоможуть ефективно та дбайливо зібрати плоди фермерської праці.

Картоплекопалки

Копач для картоплі - один з найпоширеніших видів навісного обладнання для мінітракторів.

Інструмент існує у трьох варіаціях:

  • Універсальний;
     
  • Вібраційний (гуркотливий);
     
  • Транспортерні.

 

Перша копалка — найпростіша і найдешевша. Вона підключається до машини за допомогою звичайного зчеплення. Інструмент нагадує лопату із привареними лозинами. Середня ширина захвату складає 200 мм. Мінус цієї зброї - великий відсоток пошкоджених бульб.

Вібраційна картоплекопалка — складніше обладнання, оснащене гуркотливим механізмом і ґратами, на які потрапляють викопані бульби. Картопля очищається від землі за рахунок вібрації.

Нарешті, третій варіант зовні нагадує попередній, але замість гуркоту картопля очищається завдяки руху транспортерної стрічки.

Косарки

Для збирання зернових культур вам знадобиться роторна косарка. Вона відрізняється простою конструкцією та недорогою ціною. Інструмент складається з двох або більше механізмів, що крутяться, з ножами. Наважка ідеально підходить для зрізання дрібностеблових рослин.

Існує ще один популярний вид косарок - сегментний. Наважка працює за принципом ножиць. Стрижучі ножі здійснюють зворотно-поступальні рухи завдяки передачі від валу трактора. Вони йдуть паралельно до землі, копіюючи нерівності ґрунту, що дозволяє стригти траву максимально низько.

Сегментна косарка - оптимальний варіант для скосу густої трави та бур'янів.

Причепи

Тяговий запас і потужність двигуна мінітрактора дозволяють приєднати причіп з великою вантажопідйомністю (2-3 тонни). Устаткування значно розширить транспортні можливості машини.

Причепи можуть перевозити зібраний урожай, сіно, будматеріали, сміття та багато іншого. Для полегшення завантаження та вивантаження вони забезпечуються відкидним бортом.

В цілому, купівля та встановлення всієї необхідної навішування дозволяє повністю розкрити функціонал мінітрактору.

 

Виробники