Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Які добрива потрібно вносити навесні?

Весна – найважливіша та відповідальна пора року для сільськогосподарських культур. Щоб восени зібрати багатий урожай, навесні потрібно ретельно обробити ґрунт та внести добрива.

 

Які добрива потрібно вносити навесні?

Під час весняного підживлення важливо враховувати потреби городніх культур на ділянці. Крім того, потрібно розрахувати правильне дозування. Усі добрива поділяються на органічні та мінеральні.

Органічні

Вони бувають рослинними (торф і компост) і тваринами (гній і пташиний послід). Органічні добрива покращують структуру ґрунту та сприяють розвитку життєдіяльності організмів, корисних для ґрунту та рослин.

Перегній по-різному впливає на рослини. Наприклад, картопля швидко вбирає азот, утворений з перегною в ґрунті, а морква росте в кілька разів повільніше. Графік підживлення органікою потрібно будувати спираючись на принцип взаємодії добрива та овочевої культури.

Мінеральні

Працювати з мінералами простіше, ніж із органікою, т.к. їх не потрібно готувати протягом кількох місяців чи року. Мінеральні добрива продаються у готовому, концентрованому вигляді.

Вносити азотні та фосфорні навесні потрібно перед перекопуванням ґрунту. Так корисні речовини потраплять прямісінько до коріння рослин. Під час підживлення рекомендується дотримуватись оптимальної глибини — 20 см.

Тип мінеральних добрив, які вносяться у ґрунт навесні залежить від розміру ділянки, виду ґрунту та сортів культур. Наприклад візьмемо ділянку 10 кв. метрів. з ґрунтом із плодючістю нижче середнього. Щоб якісно удобрити грунт, потрібно внести 300 г азотних підживлень, а також близько 200 г фосфорних і стільки ж калійних. Калійні добрива можна замінити на деревну золу.

Мінеральні добрива бажано вносити щороку мінітрактором. Безумовно, регулярне придбання підживлення вимагає чималих фінансових вкладень, але витрати швидко відіб'ються. За кілька місяців ви отримаєте високоякісний урожай.

 

Виробники