Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Коли і чому мінітрактор кращий за мототрактор?

Багато хто помилково вважає, що поняття мототрактор і мінітрактор ідентичні. Насправді це два варіанти сільськогосподарської техніки зі схожими функціями.

Коли і чому мінітрактор кращий за мототрактор?

Основна відмінність у тому, що мототрактор фактично є модифікацією мотоблока з відповідним силовим агрегатом. Отже, кількість циліндрів у них не може бути більшою за один, що значно обмежує їх потужність. Така техніка не зможе розвивати більше 24-25 к.с.

У мінітракторах використовуються переважно чотирициліндрові двигуни, завдяки чому їх потужність суттєво вища. Тому з'являється можливість використовувати важче начіпне обладнання, яке підвищить ефективність обробки сільськогосподарської ділянки.

Двигуни мототракторів не розраховані на тривалу роботу з підвищеним навантаженням – далеко не всі обладнані ефективною системою охолодження. Тому доводиться частіше робити перерви в роботі, що при роботі на великих площах призводить до занадто тимчасових втрат. У мінітракторах використані більш надійні та витривалі силові агрегати.

Підбиваємо підсумки

Незважаючи на те, що мінітрактор дорожчий за мототрактор, його покупка актуальна, якщо площа ділянки, що обробляється, перевищує 10 Га. В інших випадках цілком можна обійтися менш потужною технікою.

Виробники