Укр Рус
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ!
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
  • СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Критерії якості сільськогосподарської техніки

Перше, на що дивиться користувач під час купівлі сільськогосподарської техніки – сертифікат якості. Саме на основі цього документа можна визначити, чи обладнання відповідає вимогам безпеки, чи справно воно в принципі.


 

Критерії якості сільськогосподарської техніки

Однак одного сертифіката недостатньо, щоб зрозуміти – підходить вам той чи інший трактор, оскільки критерії сертифікації обладнання не передбачають такі показники як рівень продуктивності трактора, витрата палива, агрегатованість з навісним обладнанням, якість всіх функцій, що виконуються. Адже саме від них залежить загальна ефективність сільськогосподарської техніки на дачній ділянці.

Отже, розглянемо основні критерії "народної" сертифікації.

Продуктивність

Звичайно, для нескладної роботи в саду продуктивність не є основним показником. Однак ті фермери, які намагаються трансформувати своє захоплення у бізнес, продуктивність – один із найважливіших показників.

Вкрай важливо, щоб потужність техніки відповідала заявленим показникам, щоб її двигун міг на всі 100% виправдати свою вартість.

Витрати палива

Те саме стосується й витрати палива. Відомо, що деякі «потужні» та «якісні» закордонні трактори витрачають палива у 2 рази більше, ніж аналогічні вітчизняні моделі.

Тобто. після купівлі техніки закордонного «надійного» виробництва ви також додатково щоразу витрачатимете значні кошти на паливо, у той час, як вітчизняні моделі при тих же функціях споживатимуть набагато меншу його кількість

Агрегатованість з іншою технікою та обладнанням

Зрештою, якщо ви зацікавлені в ефективній та багатофункціональній техніці, обов'язково звертайте увагу на можливість підключення до неї додаткових наважок та іншого обладнання. Тільки так ви зможете отримати 100% віддачу від придбаного товару.


 

Виробники